Skocz do zawartości

Jak zrobic wydech...


tekiel

Rekomendowane odpowiedzi

> ... zeby koncem byl mugen km malon i nie bylo glosno...

> Co wsadzic jako przelot przed belke...??

> Katalizatora brak...

> Dzieki za pomoc...

wsadź jako przelot tłumik z czegoś mniejszego od Uno z małą wewnętrzną ingerencją tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nie da rady. Mugen będzie głośny i to jest w nim najfajniejsze

Chodzi o to zeby bylo tylko lekko, leciutenko slychac, ale nie chce ryku/basu/halasu, bo mam juz w bagazniku... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I mowisz, ze nie bedzie glosno wtedy...??

tak u mnie w turbo miałem wcześniej ten tłumik środkowy i końcowy sportowy

turbo duże więc nic nie tłumiło praktycznie, było elegancko, przy spokojnej jezdzie mruczał lekko jak boxer, ale nie było to ani trochę uciążliwe, dźwięk poprostu był inny...

po wywaleniu środka jest zdecydowanie za głośno (drze się tak jak 1.0 co miałem tylko WM sporta na końcu)

teraz będę wstawiał ten tłumik środkowy spowrotem

naprawdę jest dużo ciszej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wyglada sprawa wywalenia katalizatora? Czy jak w dowodzie jest wpisany to mozna? Jaki to da efekt jesli chodzi o moc? minimalnie powinno się polepszyć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, a jak wyglada sprawa wywalenia katalizatora? Czy jak w

> dowodzie jest wpisany to mozna? Jaki to da efekt jesli chodzi o

> moc? minimalnie powinno się polepszyć?

> Pozdrawiam

jak masz w dowodzie to musisz go mieć.

tak teoretycznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim uniaku co ostatno kupiłem jest prawdopodobnie wybebeszony ostatni tłumik i załozona większa końcówka i efekt jest super na niskich obrotach tylko ładnie mruczy a jak sie mu depnie to tak troche bardziej ale baz przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W moim Uno 1.4 katalizator został wybebeszony po tym jak się rozleciał, a od pół roku nie mam także końcowego tłumika bananaevil.gif i powiem Wam, że jest teraz głośno, ale... 3dni temu byłem na przeglądzie i pan, który przyczepił się do "spoconego" zbiornika paliwa nie przyczepił się do wydechu. Na końcu jest podwójna końcówka Ultera i efekt dzwiekowy, jak i wizualny jest świetny yay.gif (jeśli ktoś lubi dać czasem w palnik). Zaznaczam, że trochę jeżdżę po polsce i jeszcze nigdy Policja nie przyczepiła się do mnie. Pozdro 4all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

co do wydechu to ja mam w planie totalna przeróbke na jesien .

chce włozyc do uno przerobiony wydech koncowy od civik.

podoba mi sie on bo jest poprzeczny i mozna go "zrobic" na 2 rurki wydechowe a to według mnie bedzie fajnie wygladac przy uno palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.