Skocz do zawartości

Fernando - Robi, Robi - Fernando


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

> możliwe to swoją drogą mogło by być ciekawie

Wszystko jest możliwe. F1 rządzi się swoimi prawami, nie mającymi dużo wspólnego z logiką. Co prawda ja osobiście nie widzę nawet pół powodu, żeby BMW opłacało sie zatrudniać Alonso. Ale ja się nie znam. zlosnik.gif

Z drugiej strony - Kubica i Hamilton w McLarenie. To byłoby całkiem fajne. smile.gif

Pismaki muszą w wakacje o czymś pisać, co by na chleb wierszówką zarobić, więc przez najbliższe dni mamy zapewniony festiwal science-fiction (jak mawiał Jan Pietrzak: bardziej ficition, jak science hehe.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony - Kubica i Hamilton w McLarenie. To byłoby całkiem

> fajne.

Fajnie to by było, lecz Kubica pamiętajcie, że ma popisany kontrakt z BMW do 2010 roku (jeśli dobrze pamiętam hmm.gif albo już za późno na pamiętanie hehe.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie to by było, lecz Kubica pamiętajcie, że ma popisany kontrakt z

> BMW do 2010 roku (jeśli dobrze pamiętam albo już za późno na

> pamiętanie )

2008, ale to nie ma kompletnie zadnego znaczenia - mysle ze Kubica sam by się zgodził zrezygnować z kontraktu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wtedy przez najbliższych kilka lat formula 1 byłaby nudna byłoby

> podobnie jak z Małyszem, wszyscy startują, ale i tak wiadomo kto

> wygra

I tak jest nudna. A z takim teamem McLarena przynajmniej można by było się z dumą narodową obnosić. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak jest nudna. A z takim teamem McLarena przynajmniej można by

> było się z dumą narodową obnosić.

duma jak duma ale wreszcie może usłyszelibyśmy hymn polski po wyścigu...bo nie wiem jak Wy

ale ja jeszcze go na torze formuly 1 nie slyszalem cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiecie że do tej pory w niższych klasach Robert był zawsze szybszy od Hamiltona. Zastanawiam się jak Angole zareagowali by na szybkiego Polaczka w swoim teamie. hmm.gif

Ale wydaje mi się że Theissen jest inteligentnym człowiekiem i wie ze przyszłość to nie Nick nie Alonso ale właśnie Robert, Hamilton, Rosberg.

Ja uważam że Kubica powinien zostać w Bmce a Bmka nie będzie na tyle głupia by inwestować w Alonziaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno wiecie że do tej pory w niższych klasach Robert był zawsze

> szybszy od Hamiltona. Zastanawiam się jak Angole zareagowali by

> na szybkiego Polaczka w swoim teamie.

> Ale wydaje mi się że Theissen jest inteligentnym człowiekiem i wie ze

> przyszłość to nie Nick nie Alonso ale właśnie Robert, Hamilton,

> Rosberg.

> Ja uważam że Kubica powinien zostać w Bmce a Bmka nie będzie na tyle

> głupia by inwestować w Alonziaka.

claps.gif

pomału panowie , pomału ...

Robert już teraz ,jest chwalony za idealnie równomierny czas okrążeń , a pamiętacie takiego pana co to potrafił(miał czerwony samochód 30.GIF) ?

oglądacie wyścig dla samego oglądania , a kto z was oglada powtórki + hmm.gif ?

tam więcej widać ,można spojżeć bez emocji...

BMW-SAUBER zaczeło odnosić sukcesy dopiero jak Robek zaczą "ustawiać" bolidy, "Vinowlewowi" to nie pasiło i sobie popłakał i poszedł , a tzw "quick-nick" musiał się dostosować , co mu (a raczej jego kontu bankowemu) na dobre wyszło , ale widać wyraźnie ze jeździ niepewnie i chaotycznie , zaś Robek równiutko, i nie ważne że dalej z tyłyu za Nick'iem ...

ważne że z kazdym okrazeniem szybciej, a jak jest kawałek pustego toru ...

BMW-SAUBER "rośnie" razem z Robertem ,i jego ewentualne odejście zaszkodzi obu stronom , zobaczymy w następnym sezonie , zarząd BMW MOTOSPORT nie jest tak "narodowy" jakby media niemieckie chciały i jesli ktoś powie "pa,pa" to raczej Nick...

Z drugiej strony to żaden trzeźwo myślacy manager teamu nie zatrudni takiej kapryśnej panny jak Alonso ...

ten "kastylijski byczek" powinien jeździć w renault i odnosić sukcesy dla tego zespołu, a nie kusić się "oślą marchewką"...

mogę mieć tylko nadzieję że Robek wyciąga z tego co się w tym zakręconym światku "wyprawia , właściwe wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.