Skocz do zawartości

wejda Signaty L16 do Lanosa ?


markkk

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy bez problemu wejda te glosniczki do lanosa 4D na dystansach z powe? bo glebokosc montazowa ich wynosi 62mm a w lanosie odleglosc do prowadnic wynosi 60mm. nie chce ciac boczkow. aha i ile miejsca zostaje od dystansow do boczkow, moze by co podlozyl pod dystans zanim przykrece je i by glebokosc montazowa wzrosla jeszcze o te 3-4mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w powerbasach es-6c (61mm głębokości) dołożyłem kółeczko wycięte z panela podłogowego MDF i spokojnie weszło wszystko. Można nie ciąć boczków aczklowiek sądzę, że standardowy otwór 10cm tłumi sporo z głosnika 16,5cm i dlatego jednak dziurę zrobiłem i dźwiek jakby lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> czy bez problemu wejda te glosniczki do lanosa 4D na dystansach z

> powe? bo glebokosc montazowa ich wynosi 62mm a w lanosie

> odleglosc do prowadnic wynosi 60mm. nie chce ciac boczkow. aha i

> ile miejsca zostaje od dystansow do boczkow, moze by co podlozyl

> pod dystans zanim przykrece je i by glebokosc montazowa wzrosla

> jeszcze o te 3-4mm.

znajomemu nie weszły do lanka niestety L16, więc wziął Lanzarki MXKT6 i jest zadowolony ok.gif

ale IMO signaciki grają fajnie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakiego ma lanosa? sedana czy nie ?

sedana 5D smile.gif

szkoda że nie jesteś z Wawy, podjechałbyś do mnie i byśmy przymierzyli czy wchodzą do Twojego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sedana 5D

> szkoda że nie jesteś z Wawy, podjechałbyś do mnie i byśmy

> przymierzyli czy wchodzą do Twojego

no szkoda, troszke mam za daleko, ponad 3 godziny jazdy smile.gif

zreszta zamowilem juz te glosniki, najwyzej bede podkladal cos pod dystanse albo cial boczki i maskownice dokrecal na boczki. mam nadzieje ze wejda, ciekawe jaka jest max odleglosc blachy do boczka , przydaloby sie wiedziec bo jk sie zabiore za robote to musze wiedziec wszystko i zrobic to za pierwszym zamachem z ewentualnym cieciem boczkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.