Skocz do zawartości

Pit Lane Park oficjalna strona


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

> buty mam ferrari a koszulke dopiero anabede. Pomimo ze kibicuje

> Robertowi to jednak ferrari jest śfiente i ch*j

no butki to i ja mam ale biale zlosnik.gif no wiesz ja tez zanabylem koszulke ferrari zlosnik.gif Kimi stalowa twarz to moj idol po Robercie oczywiscie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam orginalną czapeczkę BMW Sauber Team

no dobra jak sie chwalimy to ja dokładam backstage na 3 dni 001.gif ciekaw czy uceluj Roberta do zdjecia z zapachem złośnikowym zlosnik.gifzlosnik.gif

> Cholera, ja też mógłbym cały weekend posiedzieć bo nie mam planów i

> wolny jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może ktoś wie gdzie parkingi tam są w pobliżu ?

jak byłem na rajdzie barborki to parkowalem na przeciwko lotniksa na takim wilepoziomowym parkingu w jakims centrum handlowym. przechodzisz tylko na druga strone ulicy i juz jestes na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jutro wybieram sie tę imprezkę. Mam tylko pytanka do ludzi któzy dziś już byli: ile się czeka na wejście? jak to wygląda od strony organizacji? wpuszczani są wszyscy i potem jes tłok w środku czy wpuszcza się jakoś grupami? I wogóle dużo ludzi było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejka! Jutro wybieram sie tę imprezkę. Mam tylko pytanka do ludzi

> któzy dziś już byli: ile się czeka na wejście? jak to wygląda od

> strony organizacji? wpuszczani są wszyscy i potem jes tłok w

> środku czy wpuszcza się jakoś grupami? I wogóle dużo ludzi było?

Z relacji kumpla - kolejki straszne, trzeba sie chyba ustawic w nocy zeby zdolac wejsc. Wpuszczaja tylko okreslona liczbe ludzi na poczatku. Jezeli ktos wyjdzie to w jego miejsce wpuszczana jest kolejna osoba. Dzis bylo bardzo duzo ludzi a jutro i w niedziele pewnie bedzie jeszcze wiecej bo ludzie spoza Warszawy beda dojezdzac...

edit - na HP tez o tym pisali smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dopchalem sie do srodka, ale bylem za zewnatrz. Masakryczna liczba ludzi. Slyszalem rozmowe dwojga ludzi, w ktorej padlo zdanie: "przyszedlem o 10:30 a do srodka wszedlem o 14:30" (!!!!! icon_eek.gif !!!!). Nie wiem czy warto czekac w kolejce.

Co prawda w srodku sa ciekawe atrakcje, ale 4-5h w kolejce? hmm.gif

Bolid mozna posluchac i objerzec na telebimie z zewnatrz.

Ogolnie strasznie malo miejsca ma ten bolid. Jak kubica krecil baczki przez 5 min to 6 razy go od bandy musieli odciagac. 90m to nie miejsce na pokazywanie bolidu F1.

Jak ktos chce zobaczyc co sie dzieje na zewnatrz Pit Lane Parku to zapraszam na moja strone www.tweetx.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.