Skocz do zawartości

Po regulacji zaworów


kxo3804

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dzisiaj mój misiek doczekał sie regulacji zaworów. Rocznik 2004, przebieg 65 kkm. Do wymiany zakwalifikowały sie tylko 3 płytki smile.gif. Do tego przy okazji wizyty naprawiono mi blokade skrzyni biegów plus zresetowano inspekcje serwisową. Za wszystko zapłaciłem 230 zł. Pytałem sie o pasek rozrządu i powiedziano mi że spokojnie jeszcze ok 30 kkm mam do wymiany. Podobno w tych nowszych silnikach Fiat przewiduje wymiane paska co 150 kkm icon_eek.gif

Co do łożyska to były niepotwierdzone przypuszczenia i jak na razie wsio w porządku. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o jakie nowe silniki Ci chodzi? panda 1,1 (2007) czy 1,3 Multi czy

> linea 1,4 T-jet a może jeszcze jakieś inne?

Chodzi mi o 1.1. U mnie jest jeszcze bezkolizyjny a w te nowe już nie. I w tych nowych sa takie zalecenia. choć aż nie chce mi sie wierzyć że można pasek zmieniać co 150 kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi mi o 1.1. U mnie jest jeszcze bezkolizyjny a w te nowe już

> nie. I w tych nowych sa takie zalecenia. choć aż nie chce mi sie

> wierzyć że można pasek zmieniać co 150 kkm

chyba pana w warsztacie poniosła fantazja, ja co prawda mam 1,1 (z 2007) ale nie daje wiary że pasek dociągnąłby do takiego przebiegu (chyba że czynność obliczona z remontem kapitalnym silnika po zerwaniu paska) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba pana w warsztacie poniosła fantazja, ja co prawda mam 1,1 (z

> 2007) ale nie daje wiary że pasek dociągnąłby do takiego

> przebiegu (chyba że czynność obliczona z remontem kapitalnym

> silnika po zerwaniu paska)

kiedys zelecali ze po 120kkm nalezy zmieniac ale jakos szybko zmienili zalecenia do przebiegu 80 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.