Skocz do zawartości

Głośniki sinuslive co o nich sądzicie


HEFREN

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie od pewnego czasu na allegro pojawił się taki oto zestaw http://www.sinuslive.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=230 czy ktoś z was ma takie głośniki jak się spisują czy warte swojej ceny (140 zł) jak pracują pod radiem a jak pod wzmacniaczem (wiadomo że czyściej jak każdy głosnik ale o szczególy mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja je zanabyłem też za 140 i po wstępnym podłączeniu wydaje mi się że są spoko. Moc oczywiście jest raczej koło 50W niż 100W. Jedna rzecz, która mnie drażni to to że zwrotnica jest tylko do gwizdków i duży głośnik, który powinien odtwarzać tylko średnie i niskie tony prubuje odtwarzać też wysokie.

Poprostu przydałaby się zwrotniczka dwudrożna.

PS. Jeszcze to srebrne na magnesie to tylko nakładka z blaszki chromowanej - moim zdanie zupełnie zbędny bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja je zanabyłem też za 140 i po wstępnym podłączeniu wydaje mi się

> że są spoko. Moc oczywiście jest raczej koło 50W niż 100W. Jedna

> rzecz, która mnie drażni to to że zwrotnica jest tylko do

> gwizdków i duży głośnik, który powinien odtwarzać tylko średnie

> i niskie tony prubuje odtwarzać też wysokie.

> Poprostu przydałaby się zwrotniczka dwudrożna.

> PS. Jeszcze to srebrne na magnesie to tylko nakładka z blaszki

> chromowanej - moim zdanie zupełnie zbędny bajer.

Zwrotnica to dziwna jest, spineyes.gif natomiast głośniki oceniam na: dobry+ (według mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwrotnica to dziwna jest, natomiast głośniki oceniam na: dobry+

> (według mnie)

Tak to prawda zwrotka to tylko kondens na syki u mnie nie bedzie pracować na niej tylko w zestawie trójdroznym zwrotnica bedzie wykonana do tych głośniczków no ale wkońcu ktoś je zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zwrotnica która jest w zestawie to troche bardziej rozbudowany kondensator ja z niego rezygnuje i składam zestaw trójdrożny tak aby na midbass szło gdzieś do około 800 Hz na średniaka 0d 800 do 7000 i tweetr reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.