Skocz do zawartości

Problem z zaślepką otworu do montażu bagażnika


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem z bagażnikiem na dachu ponad dwa tygodnie. Po ściągnięciu go zaślepki na przodzie nie chcą się zamknąć do końca (odstają). Czy ktoś z Was miał podobny problem? Czy to zaślepki się odkształcają, czy też ta listwa co idzie po każdej stronie dachu docisnęła się w miejsca mocować i dlatego zaślepka odstaje? Już próbowałem modelować tą zaślepkę i mam ją w dwóch częściach. Czy ona jest do kupienia osobno, czy muszę cały dach jak to w Fiacie bywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam podobny problem tylko ze ja zadnego bagaznika nie montowalem a ta

> listwa odpada 2 pierwszysz przednich zatrzaskow! i musze ja co

> chwile poprawiac

A gdzie są tam zatrzaski? Może ją wyciągnę i trochę odegnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. ja miałem jakąś niedoskonałość w swoim stilo jeśli chodzi o zaślepki. było to od razu po zakupie w 2003r. przy dotykowym sprawdzaniu na relingu jedna z zaślepek niepokojąco się ruszała. crazy.gif Muszę nadmienić że bagażnika dachowego nigdy nie używałem. Postanowiłem nic z tym nie robić, jako że auto było na gwarancji i miałem na to czas. Jakoś w tym roku niechcący sprawdziłem dotykowo trwałość zaślepek i narazie ani drgną. Nie wiem czy to brud je tak zamocował, ale narazie jest dobrze. Pamiętam że u Kolegi danielaI zaślepki odpadały w czasie jazdy samodzielnie i to reklamował swego czasu ale szczegułów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.