Skocz do zawartości

Varadero...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> ...bede jutro jezdzil, a potem NT700V DEAUVILLE

A ja dziś przejechałem sobie 85 km smile.gif Zaraz ktoś złośliwie powie, że to nic, ale miałem ograniczony czas. A pogoda dopisała jak rzadko kiedy. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yy dzis przejechalem z 50, ciekawe ile jutro nakrece

Jutro, jeśli pogoda dopisze, znowu się gdzieś "karnę". smile.gif Spalanie na razie 5l/100, dużo, zobaczymy ile będzie po dotarciu. Ale ja nie przyspieszam delikatnie.

BTW. Zaczynam szukać jakiejś akcesoryjnej kierownicy, GS to jednak mały motorek i przydałaby się wyższa. A Varadero wydaje się całkiem ok devil.gif, szkoda że tyle kosztuje.

EDIT:

Jestem też za doklejeniem ikonki z riderem. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw bylo Varadero....

Super sie jezdzi, prawie nie wieje, ma tylko jedna wade... jest za wysoki siegam tylko czubkami palcow do ziemi, z tego tez powodu niestety zaliczylem pierwszego paciaka na moto i polozylem go na skrzyzowaniu blush.gif

potemNt700v Deauville

Ochrona przed wiatrem lepsza niz w Varadero - przy 100km/h mozna spokojnie papierosa palic(nie sprawdzalem bo nie pale, ale taki jest podmuch powietrza jakbym nakedem z 15-20km/h jechal), do ziemi siegam, prowadzie sie super, ale brakuje 6 biegu no i zbiera sie gorzej niz Viadro, na dodatek towarzysza temu zbieraniu wibracje wyczowalne w calym zakresie obrotow i cos szura/popiskuje, podobno zameczony egzemplarz, choc mial niecale 4000km przejchane...

nastepnie bylo co zostalo czyli Yamaha XT660R

to jest cos czego bym nie chcial miec za darmo. Pozycja do niczego, po 15km bolala mnie od przykurczu prawa kostka, ochrona przed wiatrem 0, ciezko wyczuc gaz, praktycznie kazde ruszenie manetka powoduje szarpniecie, prowadzi sie niepewnie, a na dokladke wibracje sa makabryczne, jakbym na wibratorzeoink.gif jechal sick.gif

sadzac po tym co do tej pory przetestowalem myslalem ze bedzie coraz gorzej, ale jako ostatnia przetestowalem Honde Shadow 750...

Jak wiadomo jest to choper i myslalem ze jazda z nogami do przodu bedzie straszna meczarnia, ale jednak nie yikes.gif bardzo przyjemnie sie prowadzi, wygodnie siedzi, tylko ochrona przed wiatrem rownie mizerna jak w Yamaha, ale zato tu mozna dokupic akcesoryjana szybe ktora by pewnie znacznie poprawila ta niedogodnosc. super dzwiek silnika, nie trzeba krecic po obrotach choc szybko sie nie zbiera to do tzw lanserki i jazdy turystycznej w tepie spacerowym IMO super maszyna smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.