Skocz do zawartości

Mam duży problem proszę o pomoc


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Mam duży problem , a mianowicie mam radio Pioneera model DEH-3700MP na przodzie zamontowane są głośniki Blaupunkta model nie pamiętam ale te małe 87 mm no i fajnie grają , postanowiłem zakupić na tylną półkę głośniki Blaupunkta model GTx663 moc 210 W ( nominalna to 50 W ) podłączyłem i po prostu tragedia grają ale słabo ( nie ma efektu basu ) porażka , doradzcie mi co zrobić z tym fantem frown.gif bo nie ma pojęcia , a na car audio się nie znam jestem lejkiem jak nic proszę was bardzo o rady co zrobić , może jakiś wzmak pomoże albo nie wiem ma końcówki mocy spalone ( nie mam pojęcia ) czekam na wasze odp. pozdrawiam Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imo moze byc problem taki ze te glosniki w polce srednio sie do niej

> nadaja - nie maja charakterystyki open-air, albo masz potrzebe

> kupic wzmaka

tylko właśnie wzmaka ale jakiego najlepiej chodzi mi o parametry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imo moze byc problem taki ze te glosniki w polce srednio sie do niej

> nadaja - nie maja charakterystyki open-air, albo masz potrzebe

> kupic wzmaka

Bo wiekszośc tych głosnikow jest produkowana do zabudowy na podszybiu wink.gif

A wzmaka jest potrzeba kupic , ale najpierw dobrze jest sprawdzic polaryzacja ( koniecznie dla kazdego głośnika ) spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko gra ok , kumpel który mi montował kable porypał , wszystko przemierzyłem i jest giter ( poprawiłem sobie sam ) cięszko było ale miernik pomógł rozwiązać problem , wszystko gra tak jak chciałem fajny basik i wogóle , wzmaka nie potrzebuje tyle mi wystarczy smile.gif pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.