Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tomata

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tomata

  1. Dziwne bo u mnie pod basenem (cały rok leży na styropianie) trzeci rok i wygląda okey jak na trawę która kosztowała 18zl/m2 👍
  2. tomata odpowiedział Pyrekcb na temat - Waga ciężka
    Podobno jeden week w budzie. Ile brutto tego nie wiem
  3. tomata odpowiedział Pyrekcb na temat - Waga ciężka
    Antrans z Olkusza tyle płaci, z tym że nie po UK 👍
  4. Ale z tą ceną wysyłki chyba oszaleli 😱
  5. Dziękuję panowie. Na AK zawsze można liczyć 💪
  6. Woda z mauzera. Mogę wyciąć dziurę w nim od góry jakby miała być zanurzeniowa. Ktoś poleci coś sprawdzonego żeby podłączyć wąż 1/2" i miało sensowne ciśnienie na odcinku ~15m? Najlepiej link allegro. Dzięki
  7. tomata odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Chyba ze akurat sikają do butelki to na wysokości butelki. Ale że sikają podczas jazdy? 😱
  8. tomata odpowiedział torelek na temat - Motokącik
    O tak. Miałem z 2007r. Sprzedałem za 10500. Przez 4lata eksploatacji oprócz filtrów, oleju i rozrządu wymienilem tylko amorki z przodu. Auto totalnie bezobslugowe. A jeździło się super. Po Clio kupilem scenika. Jeżdżę trzeci rok i nadal chwalę 👌
  9. Bardzo dobrze 👍 U Niemca taniej ✌😂
  10. U mnie niestety sam nie zamyka po odejściu od auta. Muszę wcisnąć guzik w klamce 👍
  11. tomata odpowiedział kmark2 na temat - Motokącik
    Ten płyn można kupić mając działalność 👍
  12. tomata odpowiedział Marcus na temat - Zrób to sam
    Cena zabija 😱
  13. tomata odpowiedział Marcus na temat - Zrób to sam
    No powiem Ci że mnie zaskoczyles bo sam swego czasu kupiłem tarczę do drewna i sporo jej używałem w połączeniu z kątowką (115mm) . Na szczescie bez niemiłych przygód 👌
  14. Te szkoda to zależy ile tego ma i ile płacił. Ja np mam mnóstwo belek 10x10cm o długości 2.4m (szerokość naczepy) które zabieram ze sobą z rozladunków stali i tnę na kawałki używając tego do ogniska na ogródku. Sąsiedzi mówią że szkoda bo drogie ale co mam z tym zrobic? Handlować na allegro?
  15. Tak. Miałem takowe Clio z 2006r z czujnikiem deszczu i zmierzchu 👍
  16. tomata odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Prawie 13tys turbosprężarka? 😱
  17. A ile kosztują takie zawory? Bo ja kupiłem dobrego z zaworem za 100zl
  18. tomata odpowiedział tomata na temat - Zrób to sam
    Super. Dzięki ✌ Edit. Właśnie o takim czymś myślałem i pisałem wyżej. Tylko nie wiedziałem że to się nazywa murłata 😅
  19. tomata odpowiedział tomata na temat - Zrób to sam
    Chcę na szczycie ścian położyć krokwie dookoła 10x10cm i zakotwiczyć je wpuszczonymi śrubami. A potem do tych krokwi przymocowac szkielet 🤔
  20. tomata odpowiedział tomata na temat - Zrób to sam
    Oprócz dachu reszta jest dobra. Sprzedający mówił że przy laniu dachu zarwał się szalunek i zrobiło się zagłębienie. Od środka źle to wygląda i chyba gdzieś przepuszcza stara papa bo w środku jest mnóstwo wilgoci. Tak dużo że już przegniło zbrojenie dachu
  21. tomata dodał temat w Zrób to sam
    Cześć . Na ogrodku zapada mi się dach więc planuje wywalić stary (betonowy) i zastąpić go drewnianym przy okazji dzwignac go o 20cm. Spad będzie jednostronny. Dach o wymiarach 3.5x4.5m. Czy mogę do podwyższenia ścian użyć bloczków tzw. ytongow? Belki poprzeczne 7x14 co 60cm i na to płyta osb załatwi sprawę? Na to papa i gotowe. Krokwie będą "leżeć" na ppdwyzszonych ścianach ale czym je do tych ścian przymocowac na sztywno? Wszelkie porady miło widziane 👌
  22. tomata odpowiedział MarcG na temat - Zrób to sam
    Ja też. Ogródek 340m2 w tym duża altana 👌
  23. tomata odpowiedział MarcG na temat - Zrób to sam
    Czemu miałby być za gruby? 🤔 Ps. Ja z lenistwa przy pilnowaniu kabla na wiosnę chce kupić spalinową 👍

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.