Zawartość dodana przez tomata
-
sztuczna trawa na balkon
Dziwne bo u mnie pod basenem (cały rok leży na styropianie) trzeci rok i wygląda okey jak na trawę która kosztowała 18zl/m2 👍
-
Zarobki...
Podobno jeden week w budzie. Ile brutto tego nie wiem
-
Zarobki...
Antrans z Olkusza tyle płaci, z tym że nie po UK 👍
-
Pompa wody do podlewania trawy
Ale z tą ceną wysyłki chyba oszaleli 😱
-
Pompa wody do podlewania trawy
Dziękuję panowie. Na AK zawsze można liczyć 💪
-
Pompa wody do podlewania trawy
Woda z mauzera. Mogę wyciąć dziurę w nim od góry jakby miała być zanurzeniowa. Ktoś poleci coś sprawdzonego żeby podłączyć wąż 1/2" i miało sensowne ciśnienie na odcinku ~15m? Najlepiej link allegro. Dzięki
-
Nowe do 180kzł
Chyba ze akurat sikają do butelki to na wysokości butelki. Ale że sikają podczas jazdy? 😱
-
KZAK - auto za dychę
O tak. Miałem z 2007r. Sprzedałem za 10500. Przez 4lata eksploatacji oprócz filtrów, oleju i rozrządu wymienilem tylko amorki z przodu. Auto totalnie bezobslugowe. A jeździło się super. Po Clio kupilem scenika. Jeżdżę trzeci rok i nadal chwalę 👌
-
Jak wyprzedzać ciężarówką na autostradzie.
-
Bezkluczykowy dostęp - czy jesteście zadowoleni i czy drugi raz byście wybrali tę opcję - raport ADAC
Mam 👍
-
Bezkluczykowy dostęp - czy jesteście zadowoleni i czy drugi raz byście wybrali tę opcję - raport ADAC
U mnie niestety sam nie zamyka po odejściu od auta. Muszę wcisnąć guzik w klamce 👍
-
Bezkluczykowy dostęp - czy jesteście zadowoleni i czy drugi raz byście wybrali tę opcję - raport ADAC
Drugiej wersji czego?
-
Płyn zimowy 2022
Ten płyn można kupić mając działalność 👍
- Piła szablasta?
-
Piła szablasta?
No powiem Ci że mnie zaskoczyles bo sam swego czasu kupiłem tarczę do drewna i sporo jej używałem w połączeniu z kątowką (115mm) . Na szczescie bez niemiłych przygód 👌
-
Daszek drewutni - z czego to zmajstrować
Te szkoda to zależy ile tego ma i ile płacił. Ja np mam mnóstwo belek 10x10cm o długości 2.4m (szerokość naczepy) które zabieram ze sobą z rozladunków stali i tnę na kawałki używając tego do ogniska na ogródku. Sąsiedzi mówią że szkoda bo drogie ale co mam z tym zrobic? Handlować na allegro?
-
Renault Clio III 1.2 75KM
Tak. Miałem takowe Clio z 2006r z czujnikiem deszczu i zmierzchu 👍
-
Mamy kogoś z Opla?
Prawie 13tys turbosprężarka? 😱
-
Pojemnik na deszczówkę 1000l (mauser) - jak dorobić zawór
A ile kosztują takie zawory? Bo ja kupiłem dobrego z zaworem za 100zl
-
Nowy dach
Super. Dzięki ✌ Edit. Właśnie o takim czymś myślałem i pisałem wyżej. Tylko nie wiedziałem że to się nazywa murłata 😅
-
Nowy dach
Chcę na szczycie ścian położyć krokwie dookoła 10x10cm i zakotwiczyć je wpuszczonymi śrubami. A potem do tych krokwi przymocowac szkielet 🤔
-
Nowy dach
Oprócz dachu reszta jest dobra. Sprzedający mówił że przy laniu dachu zarwał się szalunek i zrobiło się zagłębienie. Od środka źle to wygląda i chyba gdzieś przepuszcza stara papa bo w środku jest mnóstwo wilgoci. Tak dużo że już przegniło zbrojenie dachu
-
Nowy dach
Cześć . Na ogrodku zapada mi się dach więc planuje wywalić stary (betonowy) i zastąpić go drewnianym przy okazji dzwignac go o 20cm. Spad będzie jednostronny. Dach o wymiarach 3.5x4.5m. Czy mogę do podwyższenia ścian użyć bloczków tzw. ytongow? Belki poprzeczne 7x14 co 60cm i na to płyta osb załatwi sprawę? Na to papa i gotowe. Krokwie będą "leżeć" na ppdwyzszonych ścianach ale czym je do tych ścian przymocowac na sztywno? Wszelkie porady miło widziane 👌
-
Kabel do kosiarki ?
Ja też. Ogródek 340m2 w tym duża altana 👌
-
Kabel do kosiarki ?
Czemu miałby być za gruby? 🤔 Ps. Ja z lenistwa przy pilnowaniu kabla na wiosnę chce kupić spalinową 👍