Skocz do zawartości

Cheerokie czy Frontera??


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Co lepiej wybrać cheerokie 4.0 automat czy Frontera 2.0 115KM (oba 5d)? Auto bardziej będzie używane jako SUV, za to po słabych drogach. Cena tak do 13 tys. Spalanie mogę w obu zaakceptować(gaz). W co za te pieniądze lepiej zainwestować? Jeep pewnie lepiej wyposażony, ale nie wiem jak wypadają części i naprawy w porównaniu z oplem? Może macie jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybral jeepa...i to wcale nie dlatego ze mam juz jednego. Wydaje mi sie ze jesli polkniesz bakcyla 4x4 to latwiej ci bedzie modyfikowac jeepa bo jest duzo wiecej firm produkijacych zestawy do tego auta. Z czesciami do jeepa tez nie bedziesz mial problemow..wiekszosc jest dostepna od reki..al jesli padnie cos nietypowego to mozna sprowadzic w ciagu kilku dni.

Czego bys nie wybral to pamietaj o "pakiecie startowym" czyli wymianie wszystkich plynow( silnik, skrzynia, reduktor, mosty) plys rozne gumy, krzyzaki i inne pierdoly. Nawet w bardzo dobrze urzymanym aucie zawsze bedzie to dodatkowy koszt.

Jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej o Jeepie to zapraszam na jeep.org.pl Znajdziesz tm porady na kazdy temat. Czesto sa tez opisy aut z ogloszeni..ktore warto kupic a ktore to szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym wybral jeepa...i to wcale nie dlatego ze mam juz jednego.

> Wydaje mi sie ze jesli polkniesz bakcyla 4x4 to latwiej ci

> bedzie modyfikowac jeepa bo jest duzo wiecej firm produkijacych

Bakcyla może i bym połknął ale nie stać mnie na niego więc nie będzie żadnych modów smile.gif

> Czego bys nie wybral to pamietaj o "pakiecie startowym" czyli

> wymianie wszystkich plynow( silnik, skrzynia, reduktor, mosty)

> plys rozne gumy, krzyzaki i inne pierdoly. Nawet w bardzo dobrze

> urzymanym aucie zawsze bedzie to dodatkowy koszt.

Wiadomo, że trzeba mieć parę tysiaków zawsze w kieszeni. Ale to nie problem smile.gif. Kusi mnie jeep mocniejszym silnikiem i automatem. Trochę wkurzające jest spalanie i to, że trzeba by było montować dużą butlę (nie lubię tankować co kilka dni).

Tylko czy prócz lepszych udogodnień jest jeszcze jakieś za dla jeepa czy mniej więcej do moich wymagań wystarczy frontera i nie ma co przepłacać za jeepa (głównie w kwestii paliwa i może części)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bakcyla może i bym połknął ale nie stać mnie na niego więc nie będzie

> żadnych modów

KAzdy tak mowi na poczatku...ale jesli sie skusisz to mody jjepa beda dostepne..a frontiere bedziesz musial sprzedac zeby kupic jeepa biglaugh.gif

> Kusi mnie jeep mocniejszym silnikiem i automatem.

> Trochę wkurzające jest spalanie i to, że trzeba by było montować

> dużą butlę (nie lubię tankować co kilka dni).

> Tylko czy prócz lepszych udogodnień jest jeszcze jakieś za dla jeepa

> czy mniej więcej do moich wymagań wystarczy frontera i nie ma co

> przepłacać za jeepa (głównie w kwestii paliwa i może części)?

Odpowiedz sobie na pytanie ktore z tych aut sprawi ci wieksza przyjemnosc z jazdy. W jeepie spokojnie zmiescisz duza butle...czesci beda w podobnej cenie do obu aut. A spalanie wcale nie jest porazajace w porownaniu do frajdy jaka to auto dostarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.