Skocz do zawartości

polecam we wrocku naprawiaczy alusów


bravo2001

Rekomendowane odpowiedzi

wrocław , trzebnicka 8 , jeśli nie byłeś , to jedź powoli , bo zakład mieści się w suterenie/piwnicy budynku , a szyld jest raczej maleńki . niech cię nie zwiedzie fakt , że zmiany kół odbywają się na chodniku przy drzwiach wejściowych .... tam ludzie naprawdę wiedzą , co robią smirk.gif . 21 lat praktyki , park maszynowy cudo , do tego są producentem jakichś elastomerów ...

telefony : 071-321-14-49 , 071-322-17-94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę pojechałem do wrocka celem remontu felg . na oko jedna była do prostowania , a dwie do drobnej naprawy rantów (krawężniki ) . na szczęście coś mnie tknęło i wziąłem komplet . na miejscu okazało się , że do prostowania są ... wszystkie . szef zakładu stwierdził , że jak na 17" , to i tak super . zapytałem więc , co sądzi o samych felgach . zaskoczył mnie .... bardzo dobre jakościowo . ja na to , że to polskie supry . od słowa do słowa potwierdził , że na początku działalności (5-6 lat temu) supra wypuszczała kaszanę ze stopów , które pękały , felgi nie dawały się wyważać itp , ale od paru lat robią NAPRAWDĘ DOBRE JAKOŚCIOWO ALUSY smirk.gif . pokazał mi parę "lekkich" felg innych firm twierdząc , że w tym wypadku polskie , faktycznie oznacza dobre . ale wracając do rzeczy ..... zaprosił mnie po odbiór za 2,5 godziny (mieli niespełna półgodzinny poślizg) . zrobione , dogadane a`propos ceny i już smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> same ranty ? nie wiem , moje byly do tego prostowane

> sadze , ze sam telefon tez nie zalatwi sprawy , powinienes do nich

> podjechac , ocenia i powiedza

i pewnie dodadza jakis podatek od dobrego samochodu +podatek od producenta felgi (im bardziej znana tym wiecej na rachunku) wink.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i pewnie dodadza jakis podatek od dobrego samochodu

> +podatek od producenta felgi (im bardziej znana tym

> wiecej na rachunku)

chyba mam zlom , nie auto , bo skasowali duzo mniej , niz zapowiadali przez telefon smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.