Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kondziu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Cieszę się że się udało 👍 Tak Spotify
  2. Cześć. U mnie odpukać wszystko ok. Czasami tylko mam na ułamek sekundy przerwę w odtwarzaniu muzy ale nie wiem czy to kwestia interkomu, neta, czy applecara na ekranie który zamontowałem-mam więc 2 sprzęty spięte z telefonem po BT (ekran, interkom), czujniki ciśnienia w oponach nie wiem poprzez jaką transmisję się komunikują z ekranem. Nie przeszkadza mi to bo za często się nie powtarza . Na początek skasowałbym sparowane urządzenie cardo z Bluetooth itp w telefonie i reset Cardo do fabrycznych ustawień a następnie ponowne parowanie z telefonem. Dodatkowo zapytalem „przyjaciela” co to może być poniżej odpowiedzi. 1. Sprawdź połączenie Bluetooth Cardo Freecom X2 może mieć dwa różne połączenia Bluetooth: A2DP – do muzyki. HFP (Hands-Free Profile) – do połączeń głosowych. ➡️ Rozwiązanie: Usuń połączenie Cardo z telefonu i sparuj od nowa. Podczas parowania nie pomijaj żadnego zapytania o dostęp do połączeń i kontaktów. Nie paruj przez ustawienia Bluetooth w telefonie! – tylko przez tryb parowania w Cardo: Włącz Freecom X2. Przytrzymaj przycisk telefonu przez 5 sekund (lub aż dioda zacznie migać czerwono-niebiesko). W telefonie wybierz urządzenie Cardo i potwierdź wszystkie uprawnienia. ✅ 2. Sprawdź uprawnienia na telefonie Na Androidzie: Wejdź w Ustawienia > Bluetooth > Twoje urządzenia > Freecom X2 > Ustawienia koła zębatego Upewnij się, że „Połączenia telefoniczne” i „Dźwięk multimediów” są zaznaczone. Na iPhone: Wejdź w Ustawienia > Bluetooth > i przy Cardo – zaznacz Połączenia i Multimedia. ✅ 3. Sprawdź, czy Cardo działa w trybie interkomu Jeśli jesteś w aktywnym połączeniu interkomowym z innym motocyklistą, przychodzące połączenia telefoniczne mogą być blokowane lub ignorowane. ➡️ Spróbuj rozłączyć interkom i przetestuj ponownie odbieranie połączenia. ✅ 4. Sposób odbierania połączenia W Cardo Freecom X2 odbiera się połączenia na kilka sposobów: Krótkie naciśnięcie przycisku telefonu (Phone) – powinna odebrać. Włączenie opcji „Voice Answer” w aplikacji Cardo (można wtedy powiedzieć „Answer” lub „Ignore”). ➡️ Sprawdź w aplikacji Cardo, czy gesty lub sterowanie głosem nie są przypadkiem wyłączone lub przypisane inaczej. ✅ 5. Zresetuj ustawienia urządzenia Jeśli wszystko zawiedzie: Włącz Cardo. Naciśnij przycisk „Media” + „Phone” + „Interkom” jednocześnie na kilka sekund – powinien wykonać reset fabryczny. Sparuj urządzenie od nowa z telefonem. Jeśli po tych działaniach nadal nie możesz odebrać połączenia, napisz proszę: Jaki masz model telefonu? Czy problem występuje na każdej rozmowie, czy losowo? Czy rozmowa odbiera się np. z poziomu ekranu telefonu?
  3. Zacznijmy od tego co to znaczy „ OE shift rod" w kontekście motocykli Kawasaki odnosi się do oryginalnego pręta zmiany biegów, czyli elementu, który jest fabrycznie montowany w motocyklu przez producenta (Kawasaki). Jest to część mechanizmu zmiany biegów, która przenosi ruch dźwigni zmiany biegów na skrzynię biegów. OE to skrót od "Original Equipment", co oznacza oryginalne wyposażenie. Innymi słowy, "oe shift rod" to po prostu standardowy, fabryczny pręt zmiany biegów w motocyklu Kawasaki” Nigdy nie założyłbym czegoś z ali co może mieć wpływ na bezpieczeństwo i żywotność moto - tak w uproszczeniu. Z tańszych i znanych polecany jest Quickshifter HEALTECH (przynajmniej do Suzuki ale widzę że do kawy też jest) -imo lepiej poszukać używki uznanego producenta niż noname. Pewnie wiesz a być może nie -QS trochę ingeruje w sterowanie silnika . Jeśli będzie to robił źle to rozwalisz w najlepszym razie skrzynie .
  4. Biorąc pod uwagę budowę tego silnika -wszystko co jest przy tylnym cylindrze nie ma łatwo (łącznie z samym cylindrem). Ale jeśli mechanik coś słyszy a masz do niego zaufanie to może warto sprawdzić?
  5. Honda Pan-European ST1300
  6. Kupiłem moto i dostałem podobny kufer -może to i pakowne ale totalnie rozwala wygląd mojego „gixa”- leży w kartonie . ps mam takie sama torbę na siedzenie pasażera z Ali 😉 Rob to A bo zapakujesz kufer i nie ruszysz maszyny 😉
  7. Musisz mieć świadomość konsekwencji jakie poniesiesz Ty i Twoja rodzina jeśli cokolwiek złego się wydarzy?. W razie wypadku, konsekwencje mogą być takie, że Twoja rodzina odczuje to przez następne pokolenia-zastanawiałeś się co będzie jeśli będziesz miał wypadek-nie ważne z czyjej winy- nie masz uprawnień więc ponosisz odpowiedzialność, także materialną. Ubezpieczenie wtedy nie działa. Dodaj do tego zwykłą, rodzicielską obawę o Twoje zdrowie i życie (zakładam że się martwią ?). Moim zdaniem powinieneś docenić fakt, że możesz czymkolwiek latać -niektórzy nie mają tyle szczęścia. Powinieneś posłuchać rodziców . Kiedyś to zrozumiesz…
  8. Tu masz lepszą cenę https://www.amazon.fr/dp/B09MQ6TG4Q?tag=haggle-web-fr-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1
  9. A tu Edge https://www.amazon.fr/dp/B09W6QMM65 za 1148zl
  10. Tu db cena na Cardo pro https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ViewAction=View&ObjectID=1545090492
  11. kondziu obserwuje zawartość Kącik Motocyklowy
  12. Masz jakieś zniżki u chirurga szczękowego ? 😉😉😉😉 Jeździsz z otwartym?
  13. Tak słucham Cardo pod względem jakości dźwięku jest według testów lepsze od np seny . W cardo masz głośniki jbl . Jeśli chodzi o muzykę to raczej nic lepszego niż Cardo nie znajdziesz. Nie wiem jak ma się zestaw zaprezentowany przez Ciebie -wersja pro którą mam ma większe głośniki od poprzedniego modelu edge-musiałbyś poczytać jak to wygląda. Ogólnie Cardo można wyrwać w db cenie na Amazon.pl/de ale trzeba poszukać . Ja zdecydowałem się na pro m.in tym ze ma wykrywanie upadku, dodatkowo jak odłożysz kask i nie wyłączysz interkomu to automatycznie się usypia i wybudza jak znowu wykryje ruch-więc nie rozładujesz baterii przez przypadek . A jak dodać do tego lepsze głośniki to 😎
  14. Ja używam-mam Cardo pro
  15. Wszystko co powoduje lepsze dopasowanie się sprawdza 😉
  16. Zobacz Scorpion exo 1400 evo 2 air. Pasuje do niego uniwersalny interkom np Cardo .

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.