Skocz do zawartości

Problem z reflektorem w SC


Lars

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko sie udzielam na kunciku CC/SC ale sporo czytam jednak okazało się że mam problem z prawym reflektorem w SC z elektryczną regulacją. Otóż mechanizm się chyba bo żarówka swieci bardzo nisko a cały mechanizm mozna ruszać ręką. Mam jedno pytanie czy da się to naprawić czy od razu walić na alledrogo i kupować sprawną - ile kosztuje taka lampa

SC Sporting 98

pzdr

Lars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tzw. "słoneczka" to dostać jest bardzo ciężko. Gdy kiedyś chciałem oddać reflektor do regeneracji i czyszczenia to Szpecmajster który się tym zajmuje na wstępie powiedział mi że SC nie robi.

Więc opcja kupna nowego refektora to chyba ostateczne rozwiązanie, ale bardzo realna.

Może spróbuj popytać gdzieś na "szrotach", może mają z używanych samochodów i odsprzedadzą za symboliczną flaszkę waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś się tam kiedyś oczytałem o takich plastikowych "słoneczkach" co

> się łamią i powodują taki objaw....można dostac sam ten

> plastik,ale to ponoc też dośc trudne zadanie

ja jak przerabialem regulacje z hydraulicznej na elektryczna tez musialem tego poszukac. Znalazlem tylko w serwisach blacharskich ASO . Sprzedali mi polamane lampy za grosze a te elementy sam sobie wydlubalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.