Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czarli123456

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. O kurcze i jak sądzisz opłaca się to robić jaki koszt?
  2. Kurcze nie altek pomylełem się chodzi o lewy przód przepraszam
  3. w 900 rozrząd jest na jest na łańcuszku to o zerwanie nie masz sie co martwić
  4. no najlepiej sobie podjedź na stacje kontroli i niech ci go sprawdzą dokładnie wtedy sobie zobaczysz co masz do roboty i czy opłaca się wogóle robić
  5. Witam tak jak w temacie coś wyje jak szybko sie jedzie to dzwięk jak by znikał najlepiej słychać przy zwalnianiu do zera. Po nasłuchu od trzech osób usłyszałem że prawy przód łożysko więc wymieniłem dzwięk pozostał proszę o pomoc jak macie jakieś pomysły
  6. Otwiera wszystko ok a nadal lipa z ciepłem.
  7. Patrzyłem zaciskalem bez różnicy raczej kurka lpg jest od początku w tym aucie czyli od 2000r i nigdy nie było problemu z ogrzewaniem pomału odpuszczam bo już mi się pomysły wyczerpują i swoje i wasze.UPG zrobione rozrząd z pompą wymienione bo już był czas i przy okazji zrobiłem nagrzewnica nowa razem z zaworem. Najlepsze jest to że przewody do nagrzewnicy idą gorące, z odpowietrznika przy lampie kapie gorący płyn a z odpowietrznika nagrzewnicy zimny... chyba coś jest nie tak? Czy tak piwinno być
  8. Dziś sprawdze wieczorem napisze. A Wojtala o co kaman z tymi krami co to jest
  9. Pompa nowa wym razem z rozrzadem
  10. dawiddawidowski nagrzewnica jest nowa. Od powietrzałem go ze trzy razy dla pewności. Wentylator chłodnicy włącza się normalnie. Najlepiej grzeje z kratek środkowego nawiewu jak dmuchawa jest wyłączona i się jedzie :-) podszybie w czasie jazdy do d... i na postoju na jedynce dmuchawa i kratki i podszybie do d... chyba że tak na 2000tys obr wejde to coś tam próbuje grzać. Nie wiem co dalej :-(
  11. Korek wymieniony nadal szała nie ma kurcze już nie wiem co z tym dalej robić. Kiedyś grzał że trza było mu w trasie ogrzewanie przekręcać a teraz na full i to wszystko :-(
  12. Pompa wody nowa zobacze jeszcze ten korek
  13. Upg wymieniona nagrzewnica razem z zaworem też jest lepiej ale szała nie ma :-/
  14. Upg wymieniona nagrzewnica razem z zaworem też jest lepiej ale szała nie ma :/
  15. Po zakręceniu lpg problem pozostał :-(

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.