-
SC 1.1 problem coś wyje z przodu
O kurcze i jak sądzisz opłaca się to robić jaki koszt?
-
SC 1.1 problem coś wyje z przodu
Kurcze nie altek pomylełem się chodzi o lewy przód przepraszam
-
Seicento 900, 98r.
w 900 rozrząd jest na jest na łańcuszku to o zerwanie nie masz sie co martwić
-
Seicento 900, 98r.
no najlepiej sobie podjedź na stacje kontroli i niech ci go sprawdzą dokładnie wtedy sobie zobaczysz co masz do roboty i czy opłaca się wogóle robić
-
SC 1.1 problem coś wyje z przodu
Witam tak jak w temacie coś wyje jak szybko sie jedzie to dzwięk jak by znikał najlepiej słychać przy zwalnianiu do zera. Po nasłuchu od trzech osób usłyszałem że prawy przód łożysko więc wymieniłem dzwięk pozostał proszę o pomoc jak macie jakieś pomysły
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Otwiera wszystko ok a nadal lipa z ciepłem.
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Patrzyłem zaciskalem bez różnicy raczej kurka lpg jest od początku w tym aucie czyli od 2000r i nigdy nie było problemu z ogrzewaniem pomału odpuszczam bo już mi się pomysły wyczerpują i swoje i wasze.UPG zrobione rozrząd z pompą wymienione bo już był czas i przy okazji zrobiłem nagrzewnica nowa razem z zaworem. Najlepsze jest to że przewody do nagrzewnicy idą gorące, z odpowietrznika przy lampie kapie gorący płyn a z odpowietrznika nagrzewnicy zimny... chyba coś jest nie tak? Czy tak piwinno być
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Dziś sprawdze wieczorem napisze. A Wojtala o co kaman z tymi krami co to jest
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Pompa nowa wym razem z rozrzadem
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
dawiddawidowski nagrzewnica jest nowa. Od powietrzałem go ze trzy razy dla pewności. Wentylator chłodnicy włącza się normalnie. Najlepiej grzeje z kratek środkowego nawiewu jak dmuchawa jest wyłączona i się jedzie :-) podszybie w czasie jazdy do d... i na postoju na jedynce dmuchawa i kratki i podszybie do d... chyba że tak na 2000tys obr wejde to coś tam próbuje grzać. Nie wiem co dalej :-(
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Korek wymieniony nadal szała nie ma kurcze już nie wiem co z tym dalej robić. Kiedyś grzał że trza było mu w trasie ogrzewanie przekręcać a teraz na full i to wszystko :-(
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Pompa wody nowa zobacze jeszcze ten korek
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Upg wymieniona nagrzewnica razem z zaworem też jest lepiej ale szała nie ma :-/
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Upg wymieniona nagrzewnica razem z zaworem też jest lepiej ale szała nie ma :/
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Po zakręceniu lpg problem pozostał :-(