Skocz do zawartości

Czy zakładac??


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko. Jako że mój tata posiada Brave 1.4 chciałbym sie doradzic czy zakładać gaz czy nie?? Wiadomo chyba wszystkim ze ten motor jest mało dynamiczny i duzo pali (nasza chyba 10 litrów miasto), Z moich obliczeń wynika że moja rodzinka robi tym samochodem 10-15 tys km rocznie. Próbujemy ją sprzedac ale chętnych narazie nie ma i możliwe że jeszcze jakiś czas nią pojeździmy. To jak radzicie?? Jak bardzo spadnie dynamika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> doradzic czy zakładać gaz czy nie?? Wiadomo chyba wszystkim ze

bi

> tym samochodem 10-15 tys km rocznie. Próbujemy ją sprzedac

no to po kiego grzyba zakładać coś jak chcecie sprzedać ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany na forum juz od dawna, radze poszukac w archiwum. Ale powiem jeszcze raz: zakładać czym predzej i nie zastanawiać sie. Jak załozysz u dobrego gaziarza to nie odczujesz spadku mocy a w kieszeni zostanie duzo duzo duzo. Z kolei jesli sprzedajecie, to faktycznie po co robic gaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obliczeń wynika że moja rodzinka robi

> tym samochodem 10-15 tys km rocznie. Próbujemy ją sprzedac ale

Zakładać jeżeli chcecie jeździć nią przynajmniej 2 lata - w innym przypadku bym sobie na pewno odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie przeliczyć w zł po jakim czasie zwróci ci się ta instalacja.

Bo jak 2 lata ma to trwać to chyba nie zabardzo jest to opłacalne przy planowanym zbyciu bryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.