Skocz do zawartości

kupił ktoś z biksenonem NB ?


fantoma

Rekomendowane odpowiedzi

> Są obiecane zdięcia niestety robione aparatem w telefonie i jakość

> nie za bardzo. Można je pobrać Tutaj . Jesli chce sie komuś je

> wstawiać na forum to proszę bardzo

Quote:

Rozpoczęto pobieranie pliku Autokacik.exe


niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda pieniędzy. Nie twierdzę, że źle świecą, ale żadna rewelacja warta 3 tys to nie jest, a BI jest nieco na wyrost bo światła drogowe opierają się na halogenie, a xenony je doświetlają (fakt że w sposób nieco bardzie "ofensywny" niż przy światłach mijania). Owszem na długich jest bardzo dobrze. Widoczność świetna, ale mi zależało przede wszystkim na światłach mijania, a tu IMHO bez rewelacji. NIe wiem jak we fiacie świecą zwykłe światła, ale w porównaniu z focusem I nie ma szału. Dodatkowo od razu fabrycznie światła były zespute. Serwis stwierdził że jakieś łączówki (światła świeciły jakieś 20 metrów do przodu - nie podnosiły się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam, i sa zaje...ste, tylko musieli mi od razu z serwisie

> wyregulowac...

no wreszcie czarny ok.gifok.gifok.gif regulacja polegała na czym?

zapodaj fotki świecenia - tylko nie z komórki please biglaugh.gif

i jeszcze jedno czy spryskiwacze lamp zawsze spryskują równocześnie

ze spryskiwaniem szyby przedniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ah i jeszcze jedno znajdę gdzieś zdjęcia o których mówiłeś tu

nie robilem....ale sprawa jest na tyle prosta, ze zadne zdjecia nie sa potrzebne

niezbedne niestety jest zdjecie/poluzowanie zderzaka tak, aby dostac sie do spryskiwacza. Dalej kazda metoda jest dobra, aby wyczyscic spryskiwacz najdokladniej jak sie da. Dobre efekty uzyskuje sie przy uzyciu kompresora i sprezonego powietrza

Metody takie sa na tyle dobre u mnie, ze spryskiwacze w zasadzie nie ciekna. Musze tez dodac, ze malo kiedy uzywam spryskiwaczy, generalnie sa wylaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jak ?

konstrukcyjnie NB to Stilo, instalacje sa tez takie same. Zakladam, ze sterowanie spryskiwaczami jest identyczne, czyli przy wlaczonych swiatlach i wlaczonych spryskiwaczach przedniej szyby, czyszczone sa tez swiatla. Nie daje sie tego regulowac, nie ma cykli, jak w niektorych innych markach

> słyszałem że na stałe odłączali

wystarczy wprowadzic kabelek do kabiny i miec maly pstryczek, ktory bedzie zalaczal zasilanie spryskiwaczy, kiedy kierowca bedzie mial takie zyczenie. Auto dziala caly czas tak samo, body komputer steruje spryskiwaczami tyle, ze one.....nie wlaczaja sie, bo nie ma zasilania ok.gif Magistrali w tym obwodzie nie ma, failury nie sa generowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie czarny regulacja polegała na czym?

zapodaj fotki świecenia - tylko nie z komórki please

i jeszcze jedno czy spryskiwacze lamp zawsze spryskują równocześnie

ze spryskiwaniem szyby przedniej ?

regulacja: poprostu podstawili ustrojstwo do sprawdzania czy swiatla sa odpowiednio ustawione i srubokretem podkrecili lampy do odpowiedniej wysokosci bo byly za bardzo znizone,

spryskiwacze daja razem z przednia szyba

ps. jak kiedys zrobie fotki swiecenia to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW:

nie bardzo kumam idee odlaczania spryskiwaczy reflektorow, jakos mi osobiscie nie przeszkadzaja ( a raczej troche mgielki na reflaktor nie zuzyje zbyt duzo plynu), bardziej mi przeszkadza kat spryskiwaczy szyby przedniej bo fabrycznie ustawiony jest tak ze przy 100km/h spryskuje sam dol szyby... bede musial to poprawic ale nie chce mi sie na razie grzebac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słyszałem

> 10 na miesiąc,

z_lol1.gif tydzien czy dzień?

noooo tydzien przejezdzilem bez dolewania wink.gif a kilka razy, przyznam sie, psiknolem smile.gif zobaczymy, najwyzej zaloze nowy watek z prosba o zrzutke dla Tolka(mnie) na plyn do spryskiwaczy zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tydzien czy dzień?

> noooo tydzien przejezdzilem bez dolewania a kilka razy, przyznam

> sie, psiknolem zobaczymy, najwyzej zaloze nowy watek z prosba o

> zrzutke dla Tolka(mnie) na plyn do spryskiwaczy

No prawdę mówiąc nie wiem o co biega. Ja jeszcze nie dolewałem płynu. ponad 5 tys km przejechane w dwa miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.