Skocz do zawartości

Podświtlenie zegarów


Daro

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy no nie mowcie mi ze podswietlenie 3 lampkami to jest to samo co 12 diodek smile.gif a poza tym jaka to frajda zalozyc 3 lampki:) majac do wyboru zabawe w lutowanie i okablowanie smile.gif ja pewnie jutro jade na zakupki diody i potencjomentr co prawda foli rentgenowskiej jeszczen ie mam ale skad sie skombinuje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie próbowaliście czy przypadkiem nie pasują w miejsce oryginalnych żarówek diody T5 12V dostępne w sklepach elektronicznych w różnych kolorach od razu z oprawkami ? Koszt takiej diody to max 5zl a świeci całkiem jasno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy nie próbowaliście czy przypadkiem nie pasują w miejsce

> oryginalnych żarówek diody T5 12V dostępne w sklepach

> elektronicznych w różnych kolorach od razu z oprawkami ? Koszt

> takiej diody to max 5zl a świeci całkiem jasno:)

Ja sobie takie kupiłem z myślą wmontowania zamiast kontrolek w desce ale okazało się że świecą troszkę słabo (no ale już trudno) ale większy problem w tym że dioda nie chciała wejść do kołnierza a jak już weszła to kołnierz nie chciał wejść w otwór w desce 270751858-jezyk.gif najlepiej jeśli chcesz takie diody to kup sobie te z oprawkami może nie będziesz miał problemów smile.gif cena taka sama smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.