Skocz do zawartości

wymiana lozyska w alternatorze


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

> jaki jest przecietny koszt wymiany lozyska w alternatorze?

Jak robisz sam, to tylko koszt 2 łożysk od 10 do około 30zł zależy od firmy, ja wiem żeby nie brać noname. Założyłem teraz FŁT Polskie i jest OK, PPL też są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak robisz sam, to tylko koszt 2 łożysk od 10 do około 30zł zależy od

> firmy, ja wiem żeby nie brać noname. Założyłem teraz FŁT Polskie

> i jest OK, PPL też są dobre.

Ja za dwa łozyska zaplaciłem 13,5, tyle, ze byly to łozyska japonskie, niestety nie bylo lepszych.

Sprawilem tez sobie sciagacz łozysk za 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za dwa łozyska zaplaciłem 13,5, tyle, ze byly to łozyska

> japonskie, niestety nie blo lepszych.

> Sprawilem tez sobie sciagacz łozysk za 30 zł.

W każdym sklepie mówią ze japońskie, tak samo jak wszystkie części są niemieckie hahaha.gif Mi wmawiali raz że łożyska CX to super jakości łożyska też japońskie, no ale dobry kit pół sukcesu. A ściągacz akurat miałem na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko .. swiciela mi sie lampeczka ladowania polecono mizmiane regulatora i co ....... na luzie swieci dalej ale jak wkrece go na obroty to lampka gasnie natomiast jak jade lampka ladowania swieci dalej co moze byc przyczyna w taki razie ?? wczoraj sprawdzalem ladowanie mierniczkiem i jest ok ale ta swiecaca lampka jest troche wkurzajaca ciagle swieci i swieci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.