Skocz do zawartości

Długość tylnych przewodów hamulcowych w mk1


andrstac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów. Mam pytanie: czy ktoś wie jaka jest długość tylnych przewodów hamulcowych (od pompy do korektorów). Chciałbym wymienić na miedziane, a te sprzedawane są na metry i sprzedawcy nie wiedzą.

BTW: nie łapę sie na 4400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dalszym ciągu nie znasz długości.....to jutro (wtorek 12.11.07) sieknij na mojego gadulca pytanie, to Ci sprawdzę jak będę w pracy. Do tych rurek miedzianych jest katalog...ale jak sie komuś nie chce sprawdzić angryfire.gif

Mój gg: 2044666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się komuś przyda...długości przewodów hamulcowych

> http://www.pwp.pwpnet.pl/marki.html

> po wybraniu marki i modelu w tabelce z nagłówkiem INDEX WP ostatnie

> cztery cyfry numeru odpowiadają długości ( podane w mm)

> potrzebnego przewodu....

> Pozdrawiam.

1.Rozumiem że są to długości prostego odcinka przewodu "z metra" ktory po dogięciu będzie pasował?

2.Jak wygląda sprawa zakończeń przewodów?

3.Ktoś cos takiego motował np do MKI - na belce tylnej sa takie okręgi zrobione z przewodu - to tez trzeba oddtworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podane długości dotyczą prostego odcinka przewodu potrzebnego do powyginania w odpowiedni kształt w danym samochodzie, jeżeli chodzi o końcówki to "zarobione" gwint M10x1. (dostępne są też z innymi końcówkami). Bez problemów dają się montować w samochodach, od dłuższego czasu handlujemy tym w mojej pracy i nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się komuś przyda...długości przewodów hamulcowych

> http://www.pwp.pwpnet.pl/marki.html

> po wybraniu marki i modelu w tabelce z nagłówkiem INDEX WP ostatnie

> cztery cyfry numeru odpowiadają długości ( podane w mm)

> potrzebnego przewodu....

> Pozdrawiam.

Więc wygląda na to że długości to odpowiednio 360 i 390 cm. Podobne wymiary wyszły przy oględzinach w kanale. Te okręgi nad belką (zwinięty przewód w okrąg o średnicy około 8cm) zrobione są po to żeby zamortyzować delikatne ruchy belki na poduszkach (mocowanie do nadwozia).

Jeszcze co do długości ja kupiłem 360 i 380cm miedziane w cenie 38 i 41 zł. generalnie cena oscyluje wokół 10zł/mb

Dziękuję wszystkim za poradę i zainteresowanie:)

Teraz zostało tylko to wszystko (cylinderki, przewody) złożyć do kupy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.