Skocz do zawartości

HELP HELP ... LOVATO i zakład w okolicach Katowic, Bytomia


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

zna ktoś zakład w okolicach Katowic, Bytomia, który umie się zająć instalacją LOVATO ??

chodzi mi o komp (sterownik LOVECO). jak poprzednio pisałem - pali za dużo LPG. membrany zmienione, krokowiec czysty, sonda (wg wskazań spalania na noPb) powinna być OK.

niewiem do czego się mam jeszcze przypierd... żeby normalnie spalał, bo wczoraj w trasie łyknął ponad 11 l/100 LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a z kąd wiesz że to wina sterownika?może masz co inne źle

> ustawione.Ja mam taki sterownik i super gazownika ale w

> SZCZEJKOWICACH koło Żor.Czy podpinali ci go do kompa?

nikt go nie podpinał do kompa, bo wszelkie opinie co słyszałem, to takie, że nie ma tam co podpinać i za wiele nie ma co ustawiać. ten sterownik jest podobno tak prosty, że specjalnie nie ma tam co w nim paść. sam się autoadaptuje i dostraja.

no ale podłączenia nie miałem frown.gif

BTW - przez ponad dwa lata też fajnie pracował i diody mrygały naprzemiennie. ostatecznie mogę się karnąć do tego zakładu oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej instalacji zrobiłem 130 tyś km bez problemu dopiero teraz sterownik robił zwarcia bo pordzewiał od wody ale wyczyszczony zalakowany i chodzi.Wiem że tam cudów nie ma ale podpinając go można sprawdzić jego ustawienia,a przy resecie ponoć się adaptuje sam ale wole jak mi to robił gazownik bo mi nie wyszło tak jak miało niewiem.gifAha jeszcze ponoć w Zabrzu jest taki dobry gazownik ale nie korzystałem z jego usług.W profilu mam gg napisz mam teraz wolne to mogę cię zaprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.