-
[K], [S], [Z], [O] Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam
(S) koła zimowe do VW 4x100 https://www.olx.pl/oferta/kola-zimowe-CID5-IDAwtQ4.html#a0456996d5 mam też oryginalne dekielki do nich
-
4x4 jak bumerang ;)
Honda Pilot to Opel Frontera i chyba Daichatsu więc części są . Mitsubishi pajero sport lub Mitsubishi L 200 to auta z bardzo dobrym napędem za 25 tyś kupisz ok 2005 r wyposażenie dosyć dobre chwalone w testach Ja osobiście nie mam doświadczenia z takimi autami ale interesowałem się tym sportem.
-
Zmiana koloru felg
dlaczego zmieniacie kolor całych felg - ja bym poszedł w srebrną felgę i kolor rotora ,ramion czy jak tam zwać ,do tego kolor z perłą lub brokatem.
-
Problem z silniczkiem krokowym
silniczek krokowy chyba odpowiada za wolne obroty -już chyba więcej ci nie pomogę przy adaptacji po włączeniu się wentylatora auto się gasi ściąga klemę na chyba 30s potem zakładasz odpalasz i przytrzymujesz gaz na 3 tyś obr aż uruchomi się wentylator -w przypadku falowania obrotów mi jeszcze na drobne dolegliwości pomagało porządne przegazowanie auta na luzie gdzieś na zadupiu ,wtedy z wydechu byle co wylatało i uno czuło się lepiej
- Sim86....
-
Problem z silniczkiem krokowym
na całkiem zimnym silniku patrz na trzpień z krokowca a ktoś niech włączy zapłon- jeżeli trzpień się wysuwa to powinien być O.K Przy padniętej sondzie lambda auto przechodzi na tryb awaryjny i też jeździ jak żaba, poszukaj jak zmierzyć sondę -było nie raz zwykły miernik i sprawdzisz czy napięcia na sondzie się zmieniają jeśli tak to O.K jeśli nie to padła Sonda pada częściej niż krokowiec. -zobacz
- Sim86....
-
nie działają kierunkowskazy
Już tak to na tych forach jest -jak potrzeba to wpadnie resztę ma gdzieś, i tak dobrze że nie zasypał nas pretensjami że na odpowiedź czekał powyżej 20 min,
-
Czy tak wyglądają zawory po kolizji?
No widać ślady kontaktu- myślałem że po takim uderzeniu zawory tak się pogną że nie będą się poruszać w swoich prowadzeniach i to mnie zaskoczyło.
-
Czy tak wyglądają zawory po kolizji?
Po czym ,ja pierwszy raz rozbieram silnik -myślałem że zawory będą jakoś widocznie pogięte
-
Czy tak wyglądają zawory po kolizji?
witam miałem jakiś czas temu przygodę z zerwaniem paska rozrządu-wszyscy którzy diagnozowali uno stwierdzili że po zaworach -niektóre krzywki nie dolegały do kieliszków . rozebrałem głowicę i nie wiem czy diagnoza była słuszna . niedługo zacznę rozbierać dół silnika
-
nie działają kierunkowskazy
ale jak podzielisz się wiedzą jak- to może przydać się komuś jeszcze
-
Jaki olej do haldex'a?
Ja bym wlał książkowy pewnie i ilość tam podają,lub odwiedź ASO z tym pytaniem. Honda ostrzega że wlanie do tylnego mostu innego oleju niż ich może znacząca skrócić jego żywotność 1l=83zł , podobnie z olejem do skrzyni.
-
Co wygodnego z LPG?
Przy suwie te spalanie nie realne, popatrz na wanny Galaxy III lub S-MAX . SUV-Honda CRV lub Kia Sportage co do ceny, ale spalanie to minimum 12 lpg a nie wiem ile skorzystasz z tylnego napędu?
-
Kolizyjność silnika
mi w kolizyjnym 1.4 zerwało pasek ale na wolnych obrotach i nic się nie stało ale następnym razem jak na ostrej rurze ścięło ząbki z paska to silnik padł ale jeszcze sekcji nie przeprowadziłem -buła kolizja ale jak mocno to nie wiem