Skocz do zawartości

Wytłmaczcie mi, czy 166


oke

Rekomendowane odpowiedzi

> Wiem, że części są drogie, ale z ciekawości zapytam.. ile takie 2,5

> pochłonie paliwa?? emeryt, średnio i ostry but.?

W mieście, w korkach (dojazd do pracy 15-20 km w czasie 40 min - 1,5 godziny) spalanie w okolicach 17-18 l/100km. W trasie udało mi się zejść do 8,9 (trasa Katowicka, odcinek około 130 km, bardzo mały ruch i prędkości max 120 km/h - udało mi sie tak tylko raz zlosnik.gif). Normalnie w trasie pali 10-12 litrów przy 4 osobach i pełnym bagażniku przy normalnych prędkościach i ruchu. Mocne pociśnięcie nie podnosi znacząco spalania (nie zdażyło mi się przekroczyć 19 l/100km na całym baku) powyżej tego które osiąga się w korkach, choć podejżewam że dla chcącego nic trudnego i że 30 też by się dało wykręcić. Generalnie pali sporo i pełen zbiorniczek to spokojnie 3 stówki na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to takie gówno???

> Czemu to jest takie tanie ??

bo np. naprawa zawieszenia kosztuje np. 3 000 i mało zamienników do 166 jest

bo mało Kto to kupuje i utrzymanie jest bardzo drogie.

poza tym raczej często coś tam trza robić i ostro becelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo np. naprawa zawieszenia kosztuje np. 3 000 i mało zamienników do

> 166 jest

> bo mało Kto to kupuje i utrzymanie jest bardzo drogie.

> poza tym raczej często coś tam trza robić i ostro becelować.

Jakie 3tysie. Wahacze widziałem po 179 dolne, górne trochę taniej. Czyli 700 parę, końcówki po 30 zł łącznik 300 paki. Czyli nie wydaje mi się że aż tak bardzo biorąc pod uwagę klasę i segment auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mówiliście, że 166 są najmniej zawodne

To i ja napisze.

Faktycznie, że 166 jest droga w utrzymaniu, ale bez przesady. Zamienników jest już całkiem sporo, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i gdzie naprawiać. Ja ostatnio szukając wahaczy znalazłem nawet przednie dolne po 500pln i to TRW. Natomiast na tył można wymieniać już same tuleje, a nie całe zwrotnice lub wahacze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to moja była mniej łasa na paliwo w mieście w korkach 14 z

> hakiem, w trasie (takiej ze 300 km), jakkolwiek bym nie jechał

> to oscylowało w granicach 9-9,5.

Może to mój styl jazdy powoduje grinser006.gif Ale ważne jest, że jeśli się nie przegina to faktycznie można spokojnie poniżej 10 na trasie się utrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.