Skocz do zawartości

Problem z otwarciem drzwi - pilne!!!


Redzi83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Problem polega na tym, że nie moge otworzyc drzwi ani od zewnatrz ani od wewnatrz, central niby dziala ale drzwi sa zablokowane. Ktos moze przerabiał takowy problem, albo ma pomysl jak sie dostac do zamka nie demolujac tapicerki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich

> Problem polega na tym, że nie moge otworzyc drzwi ani od zewnatrz ani

> od wewnatrz, central niby dziala ale drzwi sa zablokowane. Ktos

> moze przerabiał takowy problem, albo ma pomysl jak sie dostac do

> zamka nie demolujac tapicerki??

nic sie nie demoluje , zdejmuj boczek i zobzczysz co odpadlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich

> Problem polega na tym, że nie moge otworzyc drzwi ani od zewnatrz ani

> od wewnatrz, central niby dziala ale drzwi sa zablokowane. Ktos

> moze przerabiał takowy problem, albo ma pomysl jak sie dostac do

> zamka nie demolujac tapicerki??

a kluczem nie otworzysz?w mojej bravce otwierałem normalnie z klucza nawet z odpiętymi klemami aku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich

> Problem polega na tym, że nie moge otworzyc drzwi ani od zewnatrz ani

> od wewnatrz, central niby dziala ale drzwi sa zablokowane. Ktos

> moze przerabiał takowy problem, albo ma pomysl jak sie dostac do

> zamka nie demolujac tapicerki??

Witam,

ja miałem kiedyś taki problem. Centralny otwierał drzwi ale za kilka sekund sam je zaraz zamykał. I tak w koło...

Problem rozwiązałem ten w ten sposób, że wyłączyłem centralny przez wyciągniecie żółtej kostki, która jest ukryta w schowku. Tak jeździłem jakieś pół roku, po czym z problemem udałem się do machera, który już to naprawił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie - wyskoczyła dźwigienka- pod cpn em stałem jak idiota i nie mogłem wysiąśc - nawet facetowi co nalewa dałem kluczyk by mnie otworzył- niestety nie udało mu się ale potem wracałem po brukowanej ulicy - dźwigienka odskoczyła drzwi się odworzyły i szybciutko kluczyki, boczek, drucik miedziany i działa do tej pory - 2 latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge otworzyc lewych drzwi, to nie jest wina centralnego tylko ciegien od zewnatrz pewnie spadlo a od srodka sie przyblokowalo, tapicerke zdjac przy zamknietych drzwiach bez jej uszkodzenia raczej sie nie da, jazdy po bruku tez probowałem... confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie moge otworzyc lewych drzwi, to nie jest wina centralnego tylko

> ciegien od zewnatrz pewnie spadlo a od srodka sie przyblokowalo,

> tapicerke zdjac przy zamknietych drzwiach bez jej uszkodzenia

> raczej sie nie da, jazdy po bruku tez probowałem...

ciegno od klamki zew. do calego ukladu otwierania drzwi jest niezalezne od wew. klameczki . kiedys mi spadlo ale wew . klameczka otwierala drzwi bez klopotu . u ciebie wyglada na to ze padl caly mechnizm ktory laczy klamke zew. wew. i zamek . sam nie wiem co ci poradzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hehe tajemnica , żartuje pare razy szarpnąłem za klamke od wewnątrz i

> łaskawie otworzyły się drzwi na moje szczęście

e no , w konia nas zrobiles zlosnik.gif myslalem ze ci padala klameczka a tu tylko ciegno od klamki zew zlecialo zlosnik.gif wymiana plasticzku za 30gr i po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak, że cięgno spadło, ułamał się ten "półksiężyc" co jest odpowiedzialny za otwieranie zamka kluczykiem, cięgno od klamki zewnętrznej to przy okazji wylatało. Resztę zablokował właśnie ten bajer od bębenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.