Skocz do zawartości

Yaris II LPG??


norian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie pytanko:

Zakładał ktos LPG do Yarka II?

Jesli tak to jaka instalka, koszt i jak sie to ogólnie sprawuje, jakie spalanie?

Chodzi o silnik 1.3VVTi.

W salonie moga mi założyć za 3800 brutto,

znajomy gazownik mowi ze koło 3000 zrobi(BRC)

Tylko nie piszcze że i tak mało pali i po co LPG.

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj ze w toyocie tracisz gwarancje, a gwarantem staje sie tylko ten diler co ci ja zamontował. Jeszcze z tego co dowiedziałem sie w toyocie to prawdopodobnie w grę wchodzi wymiana głowicy na jakas inna(pytania na jaka i o co tu chodzi?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko pamietaj ze w toyocie tracisz gwarancje, a gwarantem staje sie

> tylko ten diler co ci ja zamontował. Jeszcze z tego co

> dowiedziałem sie w toyocie to prawdopodobnie w grę wchodzi

> wymiana głowicy na jakas inna(pytania na jaka i o co tu

> chodzi?).

wiem o tej gwarancji. Widze że kolega tez w lubelskim temacie zeby.GIF Szkoda że tak wybrali, bo mi się wogóle ten Yaris nie podoba.

Ale nic, nie będe kombinował już z gazem zamówiłem 2 sztuki D4D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tez nie jestem zadowolony i prawdę powiedziawszy to nie znam nikogo co by był zadowolony z tego wyboru, ale zobaczymy. Też zastanawiam się nad dieslem ale mam obiekcje czy turbinka podoła w nauce jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podoła w nauce jazdy?

I już sie wyjasniło dlaczego Yaris

Bo własne chciałem napisać że jezeli chodzi o tanią eksploatacje i duże przebiegi to ten Yaris mi nie bardzo pasuje, Ale jak nauka jazdy w Lubelskim to wszystko jasne...

Swoja drogą czy ktoś liczył ile Toyota życzy sobie za 4 letnią exploatację Yarisa bez limitu km z wymianą samochodu na nowy po 2 latach?

Jak sie nie pomyliłem to wyszło mi 14000 zł.

To może ja tez za 14 kzł dostałbyn nowego Yarisa na 4 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dostaniesz, jak im zapewnisz zbyt na 800 aut zeby.GIF

najlepszy jest śmieszny rabat 8%, narzekaliśmy na Aveo(bo awaryjne itp.) ale jednak było tańsze w zakupie i naprawach.

Kredyt miał byc 6% rocznie ale się wycofali. Ale całkiem fajna oferta leasingowa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem o tej gwarancji. Widze że kolega tez w lubelskim temacie Szkoda

> że tak wybrali, bo mi się wogóle ten Yaris nie podoba.

no ladniejszy jest niz Micra2 270751858-jezyk.gif

> Ale nic, nie będe kombinował już z gazem zamówiłem 2 sztuki D4D.

wspolczuje - liczylismy i na Lce zaczyna sie oplacac dopiero po 150kkm w porownaniuz 1.0 ... a wtedy to trzeba w zasadzie wymienic auto.... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawde powiedziawszy na aveo nic złego nie powiem może dlatego ze mam 1,4 16v sprzęgło wymieniłem po 65kkm , a właściwie to padło łożysko , ale i tak cały komplet pasuje od nubiry 1,6. Pali mi tyle samo co 1,2 więc złego słowa nie powiem. jeździłem yarisem 1,3 i dynamika porównywalna z moim , jest nieco głośniejsza niz moje aveo i podobna ilość plastików we wnętrzu co w aveo tylko ze cena jest .........o jakies 10kzł większa i pytanie za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.