Skocz do zawartości

Szukam nowego auta


JBZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,na razie jestem tu tylko gościem ale może przeniosę się na stałe.Zastanawiam się kupnem 206 lub Clio z rocznika 2000,silnik benzynowy.Na co zwrócić uwagę,jakie te autka mają słabe strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,na razie jestem tu tylko gościem ale może przeniosę

> się na stałe.Zastanawiam się kupnem 206 lub Clio z rocznika

> 2000,silnik benzynowy.Na co zwrócić uwagę,jakie te autka mają

> słabe strony?

archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,na razie jestem tu tylko gościem ale może przeniosę

> się na stałe.Zastanawiam się kupnem 206 lub Clio z rocznika

> 2000,silnik benzynowy.Na co zwrócić uwagę,jakie te autka mają

> słabe strony?

No cóż, gdzieś wyczytałem że auta z Francji kupuje się dwa razy w życiu - pierwszy i ostatni raz. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No cóż, gdzieś wyczytałem że auta z Francji kupuje się dwa razy w

> życiu - pierwszy i ostatni raz.

To gdzieś bzdury czytałeś. Jestem posiadaczem trzeciego francuskiego auta (wszystkie były tej samej marki i ten sam model!) i następne będzie także francuskie.

PS. I przepraszam za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No cóż, gdzieś wyczytałem że auta z Francji kupuje się dwa razy w

> życiu - pierwszy i ostatni raz.

Ja kupilem 106tke, spodobalo mi sie, wiec kupilem clio i spodobalo mi sie jescze bardziej... jest duza szansa, ze teraz trzeci raz kupie auto francuskie... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Clio tyle,że z dieslem i jest to bardzo fajne autko,a porównania troche mam m.in. z VW, Skodami (prywatnie i dużo służbowych) jednak Clio wydawało mi się najlepszą oferta w 2003r kiedy je kupowałem. Nie ukrywam ,że duzym atutem tego auta jest silnik ale też zawieszenie jest przyzwoitym kompromisem miedzy konfortem a bezpieczeństwem ok.gif

Mój dobry kolega ma Clio II ph I 1,2 8V i nie narzeka, jeździ całkiem fajnie. Wszystko zależy od tego do czego auto ma służyć, na jakich trasach jeździć (miasto,trasa) ,na jakich dystansach i dla ilu ma być osób.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,na razie jestem tu tylko gościem ale może przeniosę

> się na stałe.Zastanawiam się kupnem 206 lub Clio z rocznika

> 2000,silnik benzynowy.Na co zwrócić uwagę,jakie te autka mają

> słabe strony?

206 nie wiem, ale clio to dość wytryzmałe auto, mało jest z nimi problemów, żadko zjawiaja sie na serwisie ok.gif a jak juz to sa to na prawde małe naprawy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,na razie jestem tu tylko gościem ale może przeniosę

> się na stałe.Zastanawiam się kupnem 206 lub Clio z rocznika

> 2000,silnik benzynowy.Na co zwrócić uwagę,jakie te autka mają

> słabe strony?

Zawiódł mnie w najmniej odpowiednim momencie!!! http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=273831729&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1&vc=1&PHPSESSID=

... jak tak dalej pójdzie to przestanę go lubić, a tak dobrze się zapowiadało. Ale jak bardzo chcesz to Ci go sprzedam... czacha.gifpiesc.gifklnie.gifzolta.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> POPIERAM - DWA MIESIĄCE I MAM DOSYĆ!!! KLIKNIJ TU!

Trzeba było kupić auto z Indii albo innego Tajwanu a nie francuskie sick.gif i wtedy nie musiałbys na nie narzekać, myśląc twoim tokiem mogę ci dać kilka przykadów padłych Merców VW Toyot Volvo i innych a wcale to nie znaczy ,że wszystkie auta danej marki to shit,

zwrócę ci honor jeśli sam przeżyłeś szereg "bolesnych" ustereek w kilku posiadanych przez ciebie samochodach francuskich, historie zaczytane lub zasłyszane się nie liczą no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.