Skocz do zawartości

akumulator !


anthony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od dłuższego już czasu miałem kłopoty z zapalaniem samochodu. doszło już do tego, że jak już zapalił po kilkunastukilometrowej jezdzie, gdy go zgasiłem i po 10 min znowu chciałem go zapalić nawet nie zakręcił. myśle sobie akumulator pada, ale patrze w magiczne oczko, a tam piękny zielony kolorek - wiec myśle co za diabeł ?! już zaczałem podejrzewać zwarcie w rozruszniku, wczoraj coś mnie tkneło, podbiłem do intercarsu i za 150 zet zakupiłem 4maxa 44ah 360A. założyłem i pali aż miło smile.gif !

pojawia sie pytanie: po co montują to magiczne oczko ? - chyba tylko po to by wkurzyc klienta i wprowadzić go w błąd frown.gif !

(centra plus 44ah)

mieliście takie przypadki ?

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojawia sie pytanie: po co montują to magiczne oczko ? - chyba tylko po to by wkurzyc klienta i wprowadzić go w błąd!

Działa to podobnie jak brokatowa szminka do ust dla babek. Świeci i kobita czuje się lepiej...

> mieliście takie przypadki ? pozdrawiam !

Sprawdź napięcie ładowania na biegu jałowym z wyłączonymi odbiornikami prądu. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> od dłuższego już czasu miałem kłopoty z zapalaniem samochodu. doszło

> już do tego, że jak już zapalił po kilkunastukilometrowej

> jezdzie, gdy go zgasiłem i po 10 min znowu chciałem go zapalić

> nawet nie zakręcił. myśle sobie akumulator pada, ale patrze w

> magiczne oczko, a tam piękny zielony kolorek - wiec myśle co za

> diabeł ?! już zaczałem podejrzewać zwarcie w rozruszniku,

> wczoraj coś mnie tkneło, podbiłem do intercarsu i za 150 zet

> zakupiłem 4maxa 44ah 360A. założyłem i pali aż miło !

> pojawia sie pytanie: po co montują to magiczne oczko ? - chyba tylko

> po to by wkurzyc klienta i wprowadzić go w błąd !

> (centra plus 44ah)

> mieliście takie przypadki ?

> pozdrawiam !

No dobrze.....ciekawe jak długo będzie taki dobry ten nowy akumulator bo jak widzę kolega nie zrobił nic aby znaleźć przyczynę a może być ich naprawdę wiele:

Brak ładowania;zwarcie;zbyt duży pobór w czasie spoczynku;uszkodzony rozrusznik czy alternator....wiec pilnie obserwuj zachowanie swojego auta być może nowy też będzie kiepski-czego nie życzę 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.