Skocz do zawartości

poduchy w belce tylnej w P1


fomcia

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam i wiem że był już ten temat. Nie chodzi o szczegóły operacji

> ale pytam kolegów z Krakowa gdzie najlepiej i najtaniej wymienić

> poduszki w belce tylnej w P1?

Ja w przyszłą sobote jade do Rącznej na taką operacje smile.gifKoszt ma być w okolicach 100 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> > Jakieś bliższe namiary??

Adres to Rączna 214,ale tam numeracja jest conajmniej dziwna hehe.gifNajlepiej dojechać tam jadąc ul.Ks. Józefa.Potem skręcamy w Mirowską(jakieś 2 km przed autostradą) i jedziemy nią aż do samej Rącznej.Już w Rącznej będzie jedno skrzyżowanie (zdaje się ,że tam jest rozjad na liszki i na coś tam:) ) , a my jedziemy prosto.Droga tam już jest naprawde wąska i trzeba uważać!Jedziemy aż do momentu gdy po lewej zobaczymy kościół i to już tam zaraz po prawej.W razie wątpliwości podaje tel.608 158 061.

Dalsze informacje przekaże już po naprawie zlosnik.gif zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> > Jakieś bliższe namiary??

Witam.Jestem już po wymianie poduszek.Operacja przebiegła w sumie szybko i sprawnie.Ustały stuki z tylnego zawieszenia.I jak kropek był na warsztacie to przy okazji wymienine zostały szczeki ,płyn w chłodnicy ,płyn hamulcowy,świece.Całość kosztowała 180.Czy to dużo,czy mało niech każdy sam oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Jestem już po wymianie poduszek.Operacja przebiegła w sumie

> szybko i sprawnie.Ustały stuki z tylnego zawieszenia.I jak

> kropek był na warsztacie to przy okazji wymienine zostały

> szczeki ,płyn w chłodnicy ,płyn hamulcowy,świece.Całość

> kosztowała 180.Czy to dużo,czy mało niech każdy sam oceni.

jesli za wszystko to imo malo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wymieniałem sobie sam a całość wyszła jakoś 43zł

No cóż , jak ktoś ma dwie lewe ręce hehe.gif, tak jak ja to musi płacić.

Jeśli potrafisz tak tanio naprawiiać to powinieneś sam otworzyć warsztat i kosić konkurencje 893goodvibes.gif.Szkoda że tak mam daleko ,bo miałbyś pierwszego klienta grinser006.gif

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.