Skocz do zawartości

POLAR RE-EDITION MACHEN !


roadkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z Państwa życzeniem uruchamiamy drugą edycję kącikowych polarków skromny.gif

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją stronkę , która mam nadzieję zaspokoi Wasz głód informacyjny do cna wink.gif

Na razie chęć ubrania się wykazali :Rabi, Jazwes, Trzepol, Desperado, Coolman Puntomas, Vecek, Zoltar, Kyniu, Delti i prezes Stilo Eisley wink.gif

i Ci którzy się zdecydują będą mieli robione polarki w pierwszej kolejności ok.gif

Mam nadzieję, że dotychczasowi userzy kupionych polarków są równie zadowoleni jak ja ok.gif

Z ewentualnymi pytankami prosze zasuwać na priv i nie spamować mi wątku wink.gif

Odbiór polarów przez wysyłkę pocztą lub na spontanicznych spotach ze mną wink.gif lub na śląskim spocie majowym yay.gif

I byłoby miło jakby Szanowny Moderator mógł podwiesić wątek na jakiś tydzień, żeby wszyscy zdążyli sobie poczytać ok.gif Thx smile.gif

Potwierdzenia zamówień będę robił w tym wątku.

Pozdrawiam serdecznie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma mnie wśród chętnych, wnioskuje więc, że my mamy

> osobną umowę??

Nie ma Cie Grzesiu wśród chętnych, bo nie jesteś zaintetesowany moją standardową ofertą...Natomiast ciągle czekam na szczegóły od Ciebie w tej sprawie.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni Państwo wink.gif

Czas zamknąć listę chętnych na polarki.

Dealine > jutro do 24 h, więc jeśli ktoś sie waha to ma jeszcze czas zamówić ew. zmienić dotychczasowe zamówienie. W ciągu weekendu zrobię listę zamawiających i wrzucę na stronkę żeby wsio było wszystko jasne ok.gif

Pozdrawiam skromny.gif

PS. Osoby zdecydowane mogą już przelewać kase na konto podane na mojej stronce, kwoty zeszłoroczne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.