Skocz do zawartości

miska


chunkpunk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko moze ktos z Was sie orientuje czy do alfy romeo 156 2.4 jtd z 2001 roku pasuje jeaksa moska olejowa z innego fiata

szukam wszedzie do mojej alfy bo zaliczylem kraweznik i nie mam pojecia skad to wytrzasnac albo moze ktos zna jakies miejsca gdzie moge dostac uzywane z rozbitkow . na forum alfy pytalem ale tam ............... ehhhh wiele im brakuje do poziomu tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne z wszystkich 2,4 JTD - ale mała to pociecha dla Ciebie. Nie masz raczej szans na znalezienie gdzieś na szrocie czy jakiegoś rozbitka - tych silników nie jest tak dużo, a wiec i szanse są raczej zerowe...

Mocno ją rozbiłeś? Ja też w swoim dwa lata temu miałem przytarcie i zaczęła cieknąć. Można ją spawać lub kleić - choć w moim przypadku musiałem wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spróbój w EUROCAR Bielsko-Biała (Wapienica) ul. Cieszyńska tel. 033 /

> 811 95 19; 818 52 91; 0602 398 801. Oddział Tychy 032/327 03 07.

> Części do samochodów włoskich.

albo tu Bielsko-Biała 33 819 39 30 hurtownia fiat,lancia alfa, duzo czesci duzo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> mam pytanko moze ktos z Was sie orientuje czy do alfy romeo 156 2.4

> jtd z 2001 roku pasuje jeaksa moska olejowa z innego fiata

Na pewno były w Marei, ale to rzadkość, pełno takich silników jest natomiast w Dukato. Ale czy mają identyczną miskę, to niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.