Skocz do zawartości

IK@R


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> fanatyzm jest gorszy od faszyzmu

Pisałem to wiele razy, napiszę jeszcze raz - tam siedzą goście, którzy mają Alfę za bóstwo, które czczą i nie dopuszczają do siebie myśli, że jednak mogą się mylić wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisałem to wiele razy, napiszę jeszcze raz - tam siedzą goście,

> którzy mają Alfę za bóstwo, które czczą i nie dopuszczają do

> siebie myśli, że jednak mogą się mylić .

Dramatyzujesz - to po prostu klub milosnikow AR, przy tym dosyc hermetyczny. Trudno sie dziwic, ze chwala swoje i niezbyt chetnie rozprawiaja o innych samochodach, jesli tym zyja. Ze jest specyficzny... no coz, czlonkowstwo nie jest obowiazkowe.

Poziom dyskusji - niezaleznie czy sie z nim zgadzam czy nie - odbiega znaczaco od innych znanych mi miejsc, gdzie wypowiadaja sie milosnicy marki. To spory plus. A ze gdy sie wchodzi miedzy wrony to trzeba krakac jak one... taka jego uroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle, że te "wrony" to kraczą zupełnie inaczej na żywo.

musze Ci wierzyc na slowo, bo kontakt z tymi najbardziej aktywnymi, mam "na zywo" mizerny

za to frakcja slaska (kt. prawie do podziemi zeszla) mowi to samo i "na zywo" i na liscie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, czyli przy kodowaniu kolejne litery jednoznacznie określała podprzedziały i wybierany jest ten podprzedział, do którego należy kodująca liczba. Wybranie podprzedziału powoduje wypisanie powiązanego z nim symbolu.

Że też na to nie wpadłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.