Skocz do zawartości

Clio problem


globus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam po sąsiedzku pytanie.

Ojczulek miał dziś problem z odpaleniem CLio III. Normalnie podjechał do miasta i po chwili problem żeby zapalić.

Autko ma niecałe 3 latka czy możliwe żeby już padł aku (auto garażowane w ciepełku mój opel odpala stojąc na powietrzu a aku ma prawie 5 lat)

Czy może problemu szukać gdzieś indziej może immobliaizer czy coś w tym stylu?

Podobno latem też miał raz taki problem.

Jakieś sugestie z góry dzięki

Globus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam po sąsiedzku pytanie.

> Ojczulek miał dziś problem z odpaleniem CLio III. Normalnie

> podjechał do miasta i po chwili problem żeby zapalić.

> Autko ma niecałe 3 latka czy możliwe żeby już padł aku (auto

> garażowane w ciepełku mój opel odpala stojąc na powietrzu a aku

> ma prawie 5 lat)

> Czy może problemu szukać gdzieś indziej może immobliaizer czy coś w

> tym stylu?

całkiem możliwe, w tych autach lubią padac kluczyki, choc niekoniecznie moze byc tego wina. sprawdz czy diodka immobilaisera szybciej mryga niz zazwyczaj - jesli tak to kluczyk do bani blush.gif

> Podobno latem też miał raz taki problem.

> Jakieś sugestie z góry dzięki

> Globus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy awarią aq i immo w objawach jest różnica. Jeżeli pada aq to po prostu kręci co raz wolniej aż zdechnie, jeśli to wina innych podzespołów (immo, cewka, kluczyk, paliwo) to aq kręci normalnie.

PS aq może paść z dnia na dzień, czasem wystarczy w dziurę wjechać i coś się w środku oberwie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO to aku-u mnie działało wszystko bez problemu a pewnego dnia w trzyletnim aucie nie dało sie odpalic go.Po odpaleniu z przewodów pojechałem do zaprzyjaźnionego serwisu.Orzeczenie speca:Jemu nawet woda z Wisły nie pomoże zlosnik.gif.Wymiana aku pomogła ok.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeczenie

> speca:Jemu nawet woda z Wisły nie pomoże .Wymiana aku pomogła

No właśnie po odpaleniu z kabla ojciec pojechał do domu. Dzwomiłem i rano odpalił normalnie poziom elektrolitu w aku w normie czysty niezmętniony. Pojadę wieczorm do niego to sprawdzi sie jaki jest prąd przy rozruchu. Aku niedoładowywany. Trochę to dziwne bo kontrolki świeciły w miarę normalnie a rozrusznika nie ruszało wcale i to mnie zastanawia.

Globus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.