Skocz do zawartości

zmieniarka cd alfa 166 2.0 1999 rok


biker200

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos orientuje sie moze jaka zmieniarka byla fabrycznie montowana w w tym aucie, ew czy sa jakies zamienniki w postaci zmieniarek innych firm.

dodam ze radio jest z kaseta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktos orientuje sie moze jaka zmieniarka byla fabrycznie montowana

> w w tym aucie, ew czy sa jakies zamienniki w postaci zmieniarek

> innych firm.

> dodam ze radio jest z kaseta

Nie jestem na 100% pewny ale nie ma zamiennikow a sama zmieniarka jest ciezko dostepna i droga. Gdzies bylo opisane ze mozna podlaczyc jakies urzadzenie ktore symuluje prace zmieniarki i tam trzymac sobie swoje audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktos orientuje sie moze jaka zmieniarka byla fabrycznie montowana

> w w tym aucie, ew czy sa jakies zamienniki w postaci zmieniarek

> innych firm.

> dodam ze radio jest z kaseta

A jakiej firmy jest radio w 166? w BBMach było Grundig i pasowała taka zmieniarka:

http://allegro.pl/item361091872__idealna_zmieniarka_grundig_mcd36_6cd_fiat_vw_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarki produkuje Becker. Niestety zmieniarki beckera nie pasują do ICS-a, ponieważ AR zażyczyła sobie zupełnie inny interfejs. W związku z tym nie pasują żadne inne zmieniarki oprócz dedykowanych.

Podobno też nie każdy ICS obsługuje zmieniarkę, ale mówiąc szczerze - tego już na 100% pewien nie jestem.

A jak chcesz coś zamiast zmieniarki, to kup sobie coś, co się nazywa LoudLink. I taniej, i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktos orientuje sie moze jaka zmieniarka byla fabrycznie montowana

> w w tym aucie, ew czy sa jakies zamienniki w postaci zmieniarek

> innych firm.

> dodam ze radio jest z kaseta

Do 166 pasuje w zasadzie tylko jeden model zmieniarki Beckera, niedostępny jako aftermarket. Nie pamiętam już teraz dokładnie modelu, ale jest to jeden ze standardowych modeli z przerobionym protokołem komunikacji. Impreza mocno nieopłacalna.

Ja sobie kupiłem Loudlinka i nie narzekam. Koszt nieco niższy niż używana zmieniarka, a przynajmniej nowy i z gwarancją. Na dodatek nie przerywa na dziurach i masz mp3 + sterowanie z ICSa tak jak fabryczną zmieniarką. Tutaj masz mój opis sprzed jakiegoś czasu archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki panowie za rzeczowe odpowiedzi, sprawdzimy co i jak zwlaszcza ze sprzet bedzie trzeba znalesc w uk a nie w polsce, jak cos zadziałamy odezwe sie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przedziale obok akumulatora (jak pokazano na filmiku z strony producenta) nie ma zadnego kabla, przeszperane zdrowo no i nic nie ma smile.gif jak mozna tam wyciagnac radio ew sprawdzic co jest za radiem i czy kable sa takie do kupienia ??

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie przyszlo same...... frown.gif wlasnie chwile temu kolega dzwonil do mnie auto zapalilo mu sie podczas jazdy na autostradzie, jak sie zatrzymal zdazyli tylko wysiasc i wziasc dokumenty angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozwiazanie przyszlo same...... wlasnie chwile temu kolega dzwonil

> do mnie auto zapalilo mu sie podczas jazdy na autostradzie, jak

> sie zatrzymal zdazyli tylko wysiasc i wziasc dokumenty

Wiem, że to może nie najlepsza chwila, ale z ciekawości muszę zapytać... Gdzie pojawił sie ogień ? Nie było problemów z cieknącą nagrzewnicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega auto kupil tydzien temu wiec trudno stwierdzic co bylo nie tak, w sumie nic podejrzanego nie zauwazyl a na autach sie zna - w polsce pracowal jako mechanik.

zamieszcze niedlugo zdjecia i filmiki, teraz kolegi nie ma, siedzi u znajomego i zalewa smutki wodka blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.