Skocz do zawartości

skrzynie 6-biegowa, laguna 1,9 dci


grzegorzmis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zapytać, czy skrzynia pk6 w lagunie 1,9 dci 120KM, jest rozbieralna. Pytam dlatego iż podobno mam do wymiany kolo 1 i 2 biegu i nie wiem czy da sie taka skrzynie rozebrać, zregenerować i złożyć. Kiedyś w brata fiacie nikt mu nie chciał jego skrzyni naprawić, bo mechanicy twierdzili ze te skrzynie są jednorazowe, składane na nity z nierozbieralnymi przegrodami. Nie wiem czy tak jest naprawdę, bo nigdy takiej skrzyni rozebranej nie widzieliśmy, wiec musimy polegać na wiedzy i doświadczeniu innych. Dlatego pytam jak to jest w naszych kochanych renault, da sie w ogóle i czy warto regenerować taka 6 biegowa skrzynie, bo może lepiej kupić używaną ?

dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Da sie remontować tę skrzynie. Choć ja wolałem u siebie wymienić na inną niż naprawiać. Ponoć po naprawie nigdy juz nie jest tak jak powinno. Ja swoją uszkodzoną sprzedałem firmie która remontuje skrzynie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.