Skocz do zawartości

Bierze olej


dzidzia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że punciak coś zaczął porzerać olej..a wszyskiemu winna jest chyba uszczelka pod głowicą. Orientuje się ktoś ile za to zabulę(uszczelka i robocizna)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYSTEM

wlasnie, ja chyba tez to mam, widze, ze mi sie ostatnio cos spocil, wzial 0,7 litra po wymianie 8kkm, (autko ma juz 130kkm). Pytanie j/w, ile zaplacimy za wymianke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zauważyłem, że punciak coś zaczął porzerać olej..a wszyskiemu winna jest chyba

> uszczelka pod głowicą. Orientuje się ktoś ile za to zabulę(uszczelka i robocizna)???

komplecik uszczelek o symbolu A (do naprawy glowicy)kosztuje ok 160pln i obejmuje uszczlke kapy zaworow, uszczelke pod glowice, uszczelki pod kolektor dolotowy i wylotowy a takze uszczelniacze zaworow! i uszczelke pod termostat, do tego nalezy jeszcze doliczyc splanowanie glowicy ok 30 -50 pln no i jesli sie wymienia uszczelniacze zaworowe bo np bieze olej (duzo a nie np 100ml na 1000km) to wtedy nalezy sobie jeszcze doliczyc koszt wymiany uszczelniaczy (groszowe sprawy) i koszt docierania zaworkow bo warto w nie zajzec szczegolnie po 130kkm. sama wymiana uszczelki nie jest droga srednio rozgarniety mechaniki to zrobi (ale poco ryzykowac) cena ok 100 pln ( po znajomosci) do 200 no max 300 jak ktos w stolycy mieszka smile.gif)

dla zainteresowanych zalaczam fotke kompleciku uszczelek A

uszczelki%20A.jpg

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.