Skocz do zawartości

porysowana szyba


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że byłem na wakacjach i śmigałem przez śląsk postanowiłem odwiedzić znaleziony w Internecie warsztat naprawy szyb - a to z powodu strasznie porysowanej szyby przedniej po zimie - skrobaczka do szyb z miedzianą końcówką - ponoć nie rysująca angryfire.gif

ilośc rys na mojej szybie była straszna około 100 sztuk

no ale do rzeczy:

przyjechałem na miejsce, a tam gość przyjmuje w garażu, plakaty nagich panienek na ścianie - wrażenie straszne.

ale cóż z oceną poczekajmy do wykonania usugi

przede mną był w kolejce gość VW polo z pękniętą szyba i to od krawędzi - więc teoretycznie nienaprawialną

gość wiechał, majster kazał wyjść mówiąć " 10 minut dla mistrza" i po 10 mniutach nie mogłem zobaczyć gdzie było pekniecie !!!! dopiero pod światło i pod odpowiednim kątem było widać lekkie załamanie światła - SUPER

No to moja kolej, gość popatrzył i powiedział, że musi zrobić próbę polerską wjednym miejscu, załadował na szybę pastę, szlifierka w dłoń i po 5 minutach pokazał mi efekt byłem w szoku około 80 % rys znikneło, a te pozostałe 20 byłu juz mało widoczne. Gość zapytał czy będę zadowolony z takiego efektu, a ja na to, że jak najbardziej, pokazał mi jeszcze fajną rzecz z miejsca wypolerowanego 3 x szybciej spływała woda i powiedział że po polerce wycieraczki będą idealnie zbierały i jak sie później okazało miał rację.

Po kolejnych 40 minutach miałem wypolerowaną całą szybę i takj jak mówił 80 % rys znikneło, a te najgłębsze co zostały juz nie są tak widoczne efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Podczas powrotu padał deszcz i wycieraczki zbierały tak idealnie jak w nowym aucie zlosnik.gif

POLECAM koszt 100 zł

a tu namiar:

warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że byłem na wakacjach i śmigałem przez śląsk postanowiłem

> odwiedzić znaleziony w Internecie warsztat naprawy szyb -

Ja mam prostszy sposob. Wogole nie uzywam skrobaczki... kupuje najtanszy psikacz odmrazacz i spokojnie czekam, kiedys jeszcze w miedzy czasie wypalilem palacz.gif

IMO nowa szyba to i rysy widac ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam prostszy sposob. Wogole nie uzywam skrobaczki... kupuje

> najtanszy psikacz odmrazacz i spokojnie czekam, kiedys jeszcze w

> miedzy czasie wypalilem

> IMO nowa szyba to i rysy widac

Ja też psikam i chwilę czekam aż silnik się podgrzeje.

Skrobaczka w ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.