Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

rwIcIk

administrator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rwIcIk

  1. rwIcIk odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Może wlali nieodpowiedni do DPF albo za często wypala DPF ...
  2. W moim jeszcze fabryczne oklejki chromowanych listew na progu bagażnika
  3. I praktycznego - szczególnie w bagażniku
  4. Też jeszcze mam folie na listwach w bagażniku
  5. rwIcIk odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Może ma rację.
  6. Bo to jest inny materiał.
  7. https://www.facebook.com/reel/1512633703655301
  8. To był film instruktażowy, jak nie wolno robić
  9. Czyli po staremu. Kiedyś montowałem samoddzielnie. Obecnie to raczej bardziej skomplikowane.
  10. Czyli jakiś kwitek z warsztatu wystarczy?
  11. AI jest niezłe w kamerach bo alarmują gdy wykryje np. osobę lub pojazd. Chcesz rejestrator u siebie? Nie prościej w chmurze? Zobacz kamerki Ezviz.
  12. Muszą przywyknąć. U mnie kiedyś jak ruszyły tramwaje, też ludzie w nie wjeżdżali.
  13. To był żart
  14. Bo ta na 30 m jest już pijalna, więc musi być oligocen
  15. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    .
  16. Każdy ludź jest inny 💪
  17. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    W 2026 nie poszło tak dobrze ekipie Roberta. Zawody wygrała Toyota nr 7. Wyścig kończył japoński kierowca Kamui Kobayashi. Razem z nim wygrali Brytyjczyk Mike Conway i Holender Nyck de Vries. Druga była ekipa BMW nr 20, a trzecia Toyota nr 8. W klasie LMP2 dwa pierwsze miejsca zajęły auta polskiego Inter Europol Competiton. W drużynie numer 43 jechał Jakub Śmiechowski. W zwycięskim zespole zawody kończył Francuz Tom Dillmann. W drużynie był także Brytyjczyk Nick Yelloly. Dla tego samochodu to trzecia wygrana w historii, a druga z rzędu. W sobotę drugie miejsce zajęła ekipa z numerem 343. https://eurosport.tvn24.pl/wec/24-heures-du-mans/2026/24-godzinny-wyscig-le-mans-2026.-podwojny-sukces-polskiej-ekipy-w-le-mans.-kubica-tym-razem-bez-podium.-wygrala-toyota-numer-7_sto23309498/story.shtml
  18. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    No raczej ktoś musiał ich nadając. Sam Bauer był.
  19. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Mówił, że hydraulika siadła. Problemy ze wspomaganiem, ale i hamulcami i z czymś jeszcze.
  20. Przydaje się, gdy zimą chcę zaparkować przy kościele, a podjazd jest mocno pod górkę 💪
  21. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Pisałem na żywo 💪 Przykro było patrzeć, jak Wasser zwijał towarzystwo.
  22. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Na razie w Ferrari zrezygnowali z fety przed garażem. Trwa inspekcja techniczna.
  23. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Brytyjskie podium
  24. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Się dzieje w Barcelonie I głosujemy https://www.formula1.com/en/page/vote
  25. W gminie jest na ten teren Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.