Skocz do zawartości

Tuff Country?


Michal777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pytanko mam...

Czy ktos ma moze jakies doswiadczenie z firma Tuff Country?... bo zastanawiam sie nad nabyciem zawieszenia w/w firmy i prosilbym o opinie czy warto... i czy w tym zestawie jest wszystko (oczywiscie nie licze amorow, bo beda brane na bank jesli wybiore ta firme smile.gif ) czy musze cos dokupic zeby nie kombinowac?...

link...

i jeszcze jedno pytanko...

moj cherokee jest z 99 roku.. czy te flary podejda?? i ile na oko poszerzaja bo mi potrzeba mniej wiecej 8-10 cm... czy pozostaje jedynie guma??

link...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam i pytanko mam...

> Czy ktos ma moze jakies doswiadczenie z firma Tuff Country?... bo

> zastanawiam sie nad nabyciem zawieszenia w/w firmy i prosilbym o

> opinie czy warto... i czy w tym zestawie jest wszystko

> (oczywiscie nie licze amorow, bo beda brane na bank jesli

> wybiore ta firme ) czy musze cos dokupic zeby nie

> kombinowac?...

> link...

> i jeszcze jedno pytanko...

> moj cherokee jest z 99 roku.. czy te flary podejda?? i ile na oko

> poszerzaja bo mi potrzeba mniej wiecej 8-10 cm... czy pozostaje

> jedynie guma??

> link...

> Pozdrawiam

Zawieszenie jedno z najgorszych na rynku. no.gif Jesli chcesz dobra zawieche to tylko Rubicon Express.

Flary..pasuja ok.gif - sa tylko dwa miejsca na ktore trzeba zwrocic uwage podczas instalacj. Pierwsze to plastiki na tylnym zderzaku - moga nie pasowac dokladnie tak samo jak z fabrycznymi plastikami i trzba je bedzie przyciac pod wymiar nowych. A drugi to podczas instalacji przednich flar trzeba uwaznie wiercic otwory zeby nie zniszczyc nic pod maska...sa troche inaczej ustawione graty wokolo silnika.

Jak masz jeszcze jakies pytania to polecam www.jeep.org.pl/forum ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.