Skocz do zawartości

Tunel środkowy poprowadzenie kabli do bagażnika ??


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś robił taką operacje ? Dużo z tym zabawy i czy w ogóle się da

po co sie męczyć, progiem only, pamiętaj tylko że pierwsza spinka od strony nadkola lubie się urwać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z jednej strony mi sie nie urwała, ale za to coś mi ten plastikowy

> próg nie chciał wejśc do konca w te spinki i teraz troche

> odstaje

Niutona przyłożyć zlosnik.gif ino nie taki wicie panocku jebudu z piąchy ba taki naciskający z otwartą ręką, pewnikiem sie kołecki do końca nie wcisnęły albo się jeden z nich wygion. zlosnik.gif Acha, przestrzegam :

- próg musi być ładnie spasowany szczególnie w okolicach nadkola (ta "płetewka", ja niedopasowałem i po zamknięciu drzwi ułamało mi szyjkę plastikową ze śrubą do wkręcania plastiku proga w nadkole passed_out.gif a skleić tego cyjanopanem ani inną kropelką nie idzie, za "śliski " plastik i za miękki, nawet zgrzewanie nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z jednej strony mi sie nie urwała, ale za to coś mi ten plastikowy

> próg nie chciał wejśc do konca w te spinki i teraz troche

> odstaje

Dlatego przeskok z tunelu pod kanapę tylną jest najbardziej optymalny. Ja posiłkowałem sie sztywnym drutem do przeciagniecia kabelków żeby zbytnio wykladziny nie maltretować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.