Skocz do zawartości

Który wydech polecacie??


luzak

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie co wybrać? IZAWIT, Płuciennik, Brodnica czy jeszcze coś innego? Właśnie czeka mnie wymiana a z tego co poszukałem na kąciku to ciężko coś wywnioskować. Jakiś czas temu z tanich wydechów były opinie że IZAWIT jest lepszy od Płuciennika, teraz w majowych postach czytam że IZAWIT to cienizna i pewnie Płuciennik lepszy. Jak to wygląda w praktyce? Jest jednoznaczna ocena co jest lepsze? Z tego co wiem to Płuciennik jest tańszy od IZAWITu. Czekam na fachowe wypowiedzi.

Pozdrowienia dla wszystkich kącikowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poradźcie co wybrać? IZAWIT, Płuciennik, Brodnica czy jeszcze coś

> innego? Właśnie czeka mnie wymiana a z tego co poszukałem na

> kąciku to ciężko coś wywnioskować. Jakiś czas temu z tanich

> wydechów były opinie że IZAWIT jest lepszy od Płuciennika, teraz

> w majowych postach czytam że IZAWIT to cienizna i pewnie

> Płuciennik lepszy. Jak to wygląda w praktyce? Jest jednoznaczna

> ocena co jest lepsze? Z tego co wiem to Płuciennik jest tańszy

> od IZAWITu. Czekam na fachowe wypowiedzi.

> Pozdrowienia dla wszystkich kącikowiczów.

Ja do swojej Bravy 1.2 założyłem Polmo Brodnica cena za komplet 185 zł.Tłumik jest cichy.Niestety po nie całym roku uzytkowania odpadła mi końcówka tłumika.Teraz w ramach gwarancji złożono mi nowy też tej firmy. Mam nadzieję, że pojeżdzę dłużej.Pomimo tego zdarzenia polecam ten tłumnik i trzeba mieć nadzieję, że to jednostkowy przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugi rok układ od Płuciennika - korozja go nie rusza, a przynajmniej nie bardzo.

Ma jednak kilka wad

- w dniu montażu urwał sie tylny zaczep i rurman musiał go podspawać;

- wypaliły się bebechy środkowej skorupu, zrobił się miły bas;

- urwało się coś wewnątrz końcowego tłumika, więc przy zwiększaniu obrotów mam rezonans. Gdyby nie ten rezonans, to byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz fabrycznego smile.gif maiałem płuciennika 3 latka pożył na zewnątrz był waytogo.gif ale wypalił się od środka i przy spawach teraz mam z Brodnicy na pewno cichszy od płuciennika (może dlatego że długi czas jeździłem wypalonym płuciennikiem). Moim zdaniem jedną z wad Brodnicy jest Okrągły końcowy tłumik który jest wtedy z 2-3 cm niżej umieszczony niż fabryczny i przy mocno zapakowanym bagażniku można przytrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zakładał jakiś niby-sportowy tłumik końcowy do bravo??

Chciałbym cos załozyć do 1,4 ale raczej cos delikatnego, bez hamskiego buczenia ale z mała zmiana dzwięku.

Ciekawy jestem czy wogóle da sie cos zrobić bo tłumior w 1,4 pokrecony jest jak swiński ogon.

Z góry dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może ktoś zakładał jakiś niby-sportowy tłumik końcowy do bravo??

> Chciałbym cos załozyć do 1,4 ale raczej cos delikatnego, bez

> hamskiego buczenia ale z mała zmiana dzwięku.

> Ciekawy jestem czy wogóle da sie cos zrobić bo tłumior w 1,4

> pokrecony jest jak swiński ogon.

> Z góry dzieki za pomoc.

> Pozdrawiam

Tez nad czyms takim mysle smile.gif ale nie za glosny smile.gif pozatym zastanawiam sie tez nad strumienica..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Strumienica fajna rzecz tylko trzeba dobrze dobrac zeby nie

> przesadzić bo kumpel dowalil strumienice wielkosci armaty i

> wessało mu uszczelke razem ze spalinami....

Ojciec ma w Palio 1.2 strumienice i jest bardzo zadowolony.. moment podskoczył zdecydowanie i spalanie nawet mu zmalało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.