Skocz do zawartości

Wymiana linki prędkościomerza


strawberry

Rekomendowane odpowiedzi

Odkręcić od licznia i od skrzyni to nie problem bo wiem jak tylko powiedzcie mi jak te duże "łepki" przecisnać przez tą gumę przy karoseri. To się jakoś odczepia, ściąga czy co?

Patrzyłem dziś tylko, nie macałem co i jak, więc pytam co by się dobrze przygotowac do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkręcić od licznia i od skrzyni to nie problem bo wiem jak tylko

> powiedzcie mi jak te duże "łepki" przecisnać przez tą gumę przy

> karoseri. To się jakoś odczepia, ściąga czy co?

> Patrzyłem dziś tylko, nie macałem co i jak, więc pytam co by się

> dobrze przygotowac do tego.

ja wyrwałem taki plastik co był z tą gumą xP i przez gumę normalnie mi przeszło już smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkręcić od licznia i od skrzyni to nie problem bo wiem jak

wiedzieć a odkręcić to jednak różniczka.....

u mnie od skrzyni odkręciłem dopiero gdy pierdyknąłem młotkiem w "przecinak zegarmistrzowski" (jak normalny tylko mniejszy 270635636-JUMP2.gif) - tak to dziadostwo było dokręcone ! i miałem już więcej miejsca bo brak dwururki i kata aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiedzieć a odkręcić to jednak różniczka.....

Sieee wie.

Zmieniałem licznik na SX to wiem jak idzie jeden koniec a miesiąc temu zmieniałem silnik więc odkręcałem drugi koniec grinser006.gif

> u mnie od skrzyni odkręciłem dopiero gdy pierdyknąłem młotkiem w "przecinak zegarmistrzowski" (jak normalny tylko mniejszy ) - tak to dziadostwo było dokręcone ! i miałem już więcej miejsca bo brak dwururki i kata aktualnie.

ok.gif u mie było to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.