Skocz do zawartości

[F][LPG] zaslepiony niebieski wezyk idacy do puszki filtra p


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

witam smile.gif tym razem z takim pytaniem... moja astra to efka, silnik c14nz, instalacja stag-2l. jakis czas temu zaslepilem tez niebieski wezyk, co idzie do puszki filtra powietrza (gdzies wyczytalem, ze w przypadku LPG jest to wskazane). i chcialem zapytac czy dobrze zrobilem, czy taki zabieg cos poprawia, czy tylko pogarsza? pytam, bo mam zbiornik 33l, i na pelnym po miescie uda sie zrobic max 280 km, gazownik, ktory zakladal instalke rozklada rece, zawsze cos podreguluje, skasuje kase, a spalanie nie maleje. chcialem juz nawet zmienic kompa na bingo m, ale powiedzial ze to nic nia da. jakie jest Wasze zdanie na ten temat? dodam ze mam odlaczony TPS, bo mieszal mi w obrotach.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O wężyku było niedawno, szukajka nie boli, że zacytuję klasyka

Ups blush.gif

> Spalanie chyba powinieneś zaakceptować, mniej się raczej nie da, moja

> X14NZ pali podobne ilości gazu.

No cos Ty, ponoc w tym silniku mozna zejsc do 10 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakie masz spalanie na benzynie? Jeśli mieścisz się w standardzie

> to zmień gazownika.

> A filtr powietrza dawno wymieniałeś?

Na beznzynie juz go dawno nie sprawdzalem frown.gif Filtr powietrza wymieniam co jakies 14tys km, ale zaraz po wymianie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.