Skocz do zawartości

BIANCO DIVINO


opti_

Rekomendowane odpowiedzi

> w krk raz sporta białego ze sky domem widziałem fajny kontrast

a no jeździ jeden taki, też go widziałem kilka razy. Moim zdaniem ten biały kolor wygląda super. Zresztą trudno znaleźć kolor, który nie pasuje do NB smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no jeździ jeden taki, też go widziałem kilka razy. Moim zdaniem ten

> biały kolor wygląda super. Zresztą trudno znaleźć kolor, który

> nie pasuje do NB

właśnie ja go raz widziałem (sporta) bo dość często widzę niedaleko Bumasquare ale to chyba nie sport juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz pytanie techniczne

> Po co ten czujnik jest? co to ma za sens?

taki właśnie żeby widoczność była - jak jest jasno ale nie do końca ( hehe.gif) to czasami je podświetli i wtedy nie widać nic zeby.GIF ale jak nie podświetli to czytelne są smile.gif no a jak ciemno się zrobi to je włączy smile.gif no i cały czas podświetlenie nie chodzi to dłużej poświecą zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i cały czas podświetlenie nie chodzi to dłużej

> poświecą

raczej krócej, jak żarówkę włączasz i wyłączasz tak non stop to szybko sie przepali hmm.gif

W moich liftingowych hehe.gif jest tak, jak słonce pada to wyglada, że nie ma podświetlenia, tak jakby był ten czujnik. Ale raczej go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tobie to już od tego ciągłego świecenia to aż tarcze zegarów

> poszarzały

pewnie makaronom zostało szarej farby w magazynach, musieli coś z tym zrobić. No ale cos w tym jest, że białych nie robia i czujke zabrali - jak zwykle jakis ksiegowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.