Skocz do zawartości

Kia Carnival - pytanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatno noszę się z zamiarem zmiany auta. Miałem okazję jechać CARNIVAL-em. Autko fajne...ale to KIA. Może jakieś opinie od użytkoników??? Będę wdzięczny za wszelkie info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem I i II pytaj precyzyjniej to moze pomoge

W grę wchodzi auto do 20k PLN więc jedynka.

Jak z awaryjnością? Jakie są najczęstsze usterki , mankamenty. Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Jakie silniki polecasz. Oczywiście zalety. Będę wdzięczny za wszelkie opinie, rady...

Oczywiście czy wogóle warto się w to pakować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to Ci się kolego udało.... a tak na poważnie???

Ojciec miał w firmie. W srodku tandeta. Po niedługim czasie wszysko piszczy, skrzypi i brzęczy. Samochód zakończył żywot jak silnik odmówił posłuszeństwa (nie pamietam co się dokładnie stało, ale silnik się momentalnie przegrzał i zapalił). Komora silnika spłonęła zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W grę wchodzi auto do 20k PLN więc jedynka.

ja sprzedalem za rowne 30tys zl 2005r z automatem. jedynka jest zdecydowanie gorzej wykonana jesli chodzi o wnetrze(jakosc materialow,spasowanie itp)

> Jak z awaryjnością? Jakie są najczęstsze usterki , mankamenty.

zrobilem I 280tys i jedynie to glupota serwisantow popsula mi troche nerwow.

takie pojawiajace sie czesto w tych starszych modelach awarie to linki recznego hamulca,przerdzewiale rurki klimy z tylu i drobne mankamenty wnetrza ktore sa upierdliwe ale nie maja wplywy na mobilnosc

> Na co

> zwrócić uwagę przy zakupie. Jakie silniki polecasz.

w I masz wlaciwie tylko 2.9 diesla bo 2.5 benzyna to 1 na 100

>Oczywiście

> zalety. Będę wdzięczny za wszelkie opinie, rady...

> Oczywiście czy wogóle warto się w to pakować???

trudne pytanie ja kupilem 2 carnivala juz swiadomy jego wad i zalet z tym ze I mialem od nowki a II kupilem rocznego a Ty celujesz w auto juz z z wiekszym przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no skoro lepiej jezdzic seicento niz carnivalem to faktycznie zbedna

> dyskusja

Szczególnie jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem zlosnik.gif

Carnival, podróż, nieprzyjemnie, niewymagający, seicento.. to są słowa klucz hehe.gif

Nigdzie nie porównywałem seja do Carnivala, bo to zupełnie inne auta do innych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie mamy carnivala, sluzy glownie do podrozy sluzbowych (szkolenia, targi). Auto ma 6 lat i z tego co mi wiadomo to jedyne awarie jakie sie pojawily to drobnostki, np. pekla linka recznego, padl mechanizm uchylania tylnej szyby, zacinal sie zamek tylnej klapy. Auto nigdy nie stanelo na drodze, nie bylo z nim wiekszych problemow. Klima spokojnie daje rade, silnik jest dynamiczny (2,9 crdi), siedzenia (oprocz tych dwoch ostatnich) sa wygodne. Auto jest obecnie do sprzedania za 23 tys zl. Jak cos moge dac kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.