Skocz do zawartości

"Płaczące Stilo"


epascales

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość dziwny problem ze Stilo 5D 1.9 JTD. Moje Stilo "płacze". Ostatnio pokonując odcinek drogi utwardzanej białymi kamieniami zauważyłem że po wyschnięciu auta widać na zderzaku po lewej i prawej stronie białe smugi ich źródło jest przy połączeniu zderzaka i reflektora. Auto jest czarne i dość komicznie to wygląda. Dodam jeszcze że w reflektorach też jest woda. Jestem drugim właścicielem więc nie wiem co się działo z autem. Jak otworze maskę to przez otwory wentylacyjne w nadkolu widzę oponę. Czy to normalne?? Czy tam czegoś nie brakuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO te ślady to normalne. Też je czasem mam i to normalne, że jak jest mokro i jakiś brud. To się układa w taką smugę, pod wpływem pędu powietrza i pewnie karoseria jest tak jakoś wyprofilowana niewiem.gif

Ale woda w reflektorach, to napewno nie powinno tak być. Pewnie jest tak jak Ci "Lisek" napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.