Skocz do zawartości

Landi les98a - regulacja


gajoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku prosiłbym o wyrozumiałość, gdyż jestem początkujący, ale bardzo szybko się uczę i chcę się uczyć.

Auto Fiat Uno 1.5 SPI (mono Jetronic) + Landi L.E.S. 98A + reduktor landi LE98. Chciałbym sam wyregulować instalację gdyż już od ponad 40kkm nie była ruszana no i wydaje mi się, że potrzeba regulacji, bo silnik nie chodzi już na gazie tak dobrze jak kiedyś. Kabel mam, przerobiony od komórki. Komputer mam (laptop), jakiś tam program do tego kompa od gazu też. Czy sam dam radę? Czy ten komp do gazu jest coś wart, bo słyszałem, że to stara konstrukcja i ma mało funkcji. Może warto zainwestować w coś lepszego?

Ostatni raz próbowałem się połączyć z kompem od gazu ale nie chciało nawiązywać połączenia. Gdzieś słyszałem, że komp może być zablokowany i potrzeba jakiś klucz, prawda to? Serdecznie proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skompletowałem już wszystko. Przerobiłem kabel z komórki i kupiłem przejściówkę z USB na COM (prolific) i lapotop nie chce połączyć mi się z kompem od gazu. Przejściówka jest ustawiona na port COM1 ale gdy włączę program to pisze że łączy się i nic. Po jakimś czasie pisze że, nie może się połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.