Skocz do zawartości

dziwny jest ten polski swiat


kozmin

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie chodzi o polityke udzielania informacji o historii aut serwisowanych w sieci dilerskiej

Jak to jest, kto ma prawo do takich informacji. Z mojego doswiadczenia (VW) wynika, ze VW odmawia wszelkich informacji o przeszlosci auta, tzn nie chca mi nawet potwierdzic tego co mam w ksiazce serwisowej pojazdu. Jestem zaskoczony, bo niby dlaczego nie mam prawa do tych informacji, dlaczego VW uprawia polityke dezinformacji i po co w takim razie serwisowac auto w ASO, skoro pozniej sprzedajac auto nie bede w stanie udowodnic kupujacemu, ze samochod byl pod stala opieka dilera, to dla mnie istna paranoja - dane te pochodza od warszawskiego dilera oraz z infolinii VW. Slowem VW upiera sie, ze wszelkie dane o przegladach samochodu sa zwyczajnie niedostepne, nawet dla wlasciciela (tzn zeby byc dokladnym, dla wlasciciela nr 2; 3; 4 itd).

Czy ktos ma cos ciekawego na ten temat?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktos ma cos ciekawego na ten temat?!

Ja natomiast przy zakupie fiata Stilo zadzwoniłem sobie na infolinię fiata, podałem nr VIN i poznałem cała historię auta włącznie z miastem we Francji, w którym auto było kupione. Na zakończenie rozmowy zapytałem o mozliwość zamówienia instrukcji obsługi bo takowej nie miałem przy zakupie. Pani przełączyła mnie do obsługi klienta w miejscowości Tychy i zamówiłem sobie za friko książeczkę po podaniu numeru rejestracyjengo auta. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w lipcu jak szukałem auta było tak:

ASO VW nr 1 w Krakowie - Pan nr 1 po nr VIN opowiedział mi całą historię auta ; to samo ASO ale Pan nr 2 nie chciał nic powiedzieć, kazał przyjść z właścicielem auta i wtedy wszystko sprawdzi, ostatecznie potwierdził tylko przebieg ;

ASO VW nr 2 w Krakowie - przemiły Pan na spokojnie opowiedział mi o każdym przeglądzie, co, kiedy i przy jakim przebiegu zostało wymienione ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a u mnie w lipcu jak szukałem auta było tak:

> ASO VW nr 1 w Krakowie - Pan nr 1 po nr VIN opowiedział mi całą

> historię auta ; to samo ASO ale Pan nr 2 nie chciał nic

> powiedzieć, kazał przyjść z właścicielem auta i wtedy wszystko

> sprawdzi, ostatecznie potwierdził tylko przebieg ;

> ASO VW nr 2 w Krakowie - przemiły Pan na spokojnie opowiedział mi o

> każdym przeglądzie, co, kiedy i przy jakim przebiegu zostało

> wymienione

tylko jak tyo sie ma do oficjalnego stanowiska VW Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.