Skocz do zawartości

Wysprzęglik sprzęgła


gregstone

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienialem dzisiaj plyn w ukladzie hamulcowym, no i oczywiscie tez w ukladzie sprzegla. Odkrecam odpowietrznik z wysprzeglika i juz nie chcial sie zakrecic z powrotem, na gwincie zostal plastik, i nie da sie juz go wkrecic ehhh:/ Mam takie pytanie, oryginalny wysprzeglik jest plastikowy i mozna go nabyc za ok 70 zl. Patrzylem na strone intercarsu i tam maja wysprzeglik z firmy lockheed za 92 zl i wydaje mi sie po fotkach, ze jest metalowy. Widze, ze te orygnalne sa slabe i kruche, skro odpowietrznik wykreca sie z gwintem plastkowym:/ co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla wszystkich i dobra rada, jesli bedziecie wymeiniac wysprzeglik sprzegla, to nie kupowac oryginalnego, tylko z firmy LPR, jest wykonany caly z metalowej obudowy, odpowietrznik rowniez i nie ma sie nic prawa polamac w srodku, jak to bywalo w moim przypadku i innych uzytkownikow kropka. Cena to 97,70 w Intercars Gliwice. Mam nadzieje, ze bedzie mi sluzyl znacznie dluzej niz oryginal wykonany z plastiku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymienialem dzisiaj plyn w ukladzie hamulcowym, no i oczywiscie tez w

> ukladzie sprzegla. Odkrecam odpowietrznik z wysprzeglika i juz

> nie chcial sie zakrecic z powrotem, na gwincie zostal plastik, i

> nie da sie juz go wkrecic ehhh:/ Mam takie pytanie, oryginalny

> wysprzeglik jest plastikowy i mozna go nabyc za ok 70 zl.

> Patrzylem na strone intercarsu i tam maja wysprzeglik z firmy

> lockheed za 92 zl i wydaje mi sie po fotkach, ze jest metalowy.

> Widze, ze te orygnalne sa slabe i kruche, skro odpowietrznik

> wykreca sie z gwintem plastkowym:/ co polecacie ?

A gdzie ten wysprzęglik się znajduje? Wymieniałem ostatnio płyn hamulcowy ale nie przypominam sobie żeby mechanik odpowietrzał sprzęgło. Natomiast od jakiegos czasu sprzęgło zaczyna szarpać. Mam przejechane tylko 53.000 km czy może to byc objaw zapowietrzonego sprzęgła i trzeba odpowietrzyc tym odpowietrznikiem na wysprzęgliku? Płyn w zbiorniku jest w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.