Skocz do zawartości

[A] aveo 1,4 8v przegląd po 75tys km


piotr1982

Rekomendowane odpowiedzi

Co komu przychodzi do głowy?

Będzie robione: wymiana olej, filtry, płyn chłodniczy (świece były 15tys temu)

-jakiś mały wyciek w okolicach pompy wspomagania (to jest chyba ten pierwszy dups co widać tam gdzie pasek klinowy)

-zbieżność i sprawdzone drążki i sworznie wahacza

-z tyłu coś amortyzator wali (nie wiem czy nie zużyły się te gumy nad amortyzatorem (o ile budowa jak w lanosie)

-Dużo zabawy jest z krokowym? (coś obroty falują) tylko w warsztacie mówią że jakiś diagnosta musi być... ściemniają? W lanosie sam czyściłem krokowy ale też lepszy dostęp był tam.

Coś jeszcze rzuca się wam przy tym przebiegu że warto było by sprawdzić (zrobić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -Dużo zabawy jest z krokowym? (coś obroty falują) tylko w warsztacie

> mówią że jakiś diagnosta musi być... ściemniają? W lanosie sam

> czyściłem krokowy ale też lepszy dostęp był tam.

> Coś jeszcze rzuca się wam przy tym przebiegu że warto było by

> sprawdzić (zrobić)?

IMO maja racje mi w lanosie czyscili krokowiec a pozniej i tak komputer musieli podlaczyc zeby poustawiac.

Ja bym wymienil dodatkowo filtr paliwa i powietrza. Jak masz 100pln na zbyciu to jeszcze bym olej w skrzyni zmienil na GM pelen syntetyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura wróciła z warsztatu cała i gotowa.

Cena przeglądu 450zł

Auto śmiga jak nówka. Silniczek krokowy wyczyszczony (od razu piękniej schodzi z obrotów i nie faluje, równo pracuje). Z tyłu gumowe odboje amortyzatorów (bo strasznie stukały).

Ogólnie jestem zadowolony z aso zlosnik2.gif fso-daewoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.