Skocz do zawartości

toyota aygo - wymiana żarówki H4 przód/strona kierowcy


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

są jakieś komplikacje? cfaniaczek.gif

jakieś szczególne narzędzia potrzebne?

zaznaczam, że jeszcze nie widziałem komory silnika -auto koleżanki, zdeklarowałem się pomóc w wymianie- ciekawe co mnie czeka wink.gif

gdzieś się doczytałem, że trzeba wyjąć akumulator (to jakoś przeżyję)

ale z japończykami bywa tak, że czasem trzeba rozkrcić znacznie więcej 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są jakieś komplikacje?

jak braliśmy yarisa dla żony to jak nam w salonie otwarli maskę to patrzyłem właśnie czy jest możliwa wymiana samemu.

z tego co pamiętam to chyba kiepsko z tym było, aczkolwiek jeszcze zdeterminowany nie byłem (jeszcze wszystko świeci)

druga sprawa to aygo (nikt za bardzo nie wie czy to japończyk czy francuz czy coś innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są jakieś komplikacje?

> jakieś szczególne narzędzia potrzebne?

> zaznaczam, że jeszcze nie widziałem komory silnika -auto koleżanki,

> zdeklarowałem się pomóc w wymianie- ciekawe co mnie czeka

> gdzieś się doczytałem, że trzeba wyjąć akumulator (to jakoś przeżyję)

> ale z japończykami bywa tak, że czasem trzeba rozkrcić znacznie

> więcej

a fajna ta kolezanka ?? oink.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

to pierwsze ... a drugie: podjedzcie do najblizszego ASO, powiedzcie ze chcecie wymieniz zarowke. Pan wezmie auto na hale, wymieni zarowke i zaplacicie TYLKO za material ... usluga, przynajmniej takie jest moje dotychczasowe doswiadczenie, jest GRATIS .... albo zawarta w cenie zarowki ...

a Wy w tym czasie napijecie sie pysznej kawy z expressu i pogadanie sobie o dupie Maryni oink.gifzlosnik.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.